Sorunuz mu Var ? destek@modacar.comm'a e-posta gönderin.


KaktüsKedi Şarjlı Damacana Pompası Taşıyıcı HEDİYELİ 712025

AGN | Sepette 0,25 TL ANINDA GERİ NAKİT alın
son 17 Adet var. Acele edin!
TL91,95
TL65,77
%28 İndirimliSpesifikasyonlar : KaktüsKedi Ergonomik Ağır Poşet Taşıyıcı 711584C HEDİYESİYLE gönderilir.

3 Saat şarjla, 125 litre suyu boşaltabilir (USB Girişli Şarj kablosu içindedir)
Anma gerilimi: 5 (V), Nominal güç: 4 (W), Nominal frekans: 50 (Hz)
Boyut: 130 * 7,5cm , Hortum uzunluğu 55 cm
5 litre den 19 litre damacanaya kadar kullanılabilir.

KaktüsKedi Ergonomik Ağır Poşet Taşıyıcı 711584C  Ürün Özellikleri : Ağır olan poşet,torba gibi şeyleri rahatça ve elinizi kesmeden taşımanızı sağlar.
14 cm x 17 cm ölçülerindedir.

Kaktüs Kedi tasarım ürünleri, Designer T.U.B tarafından tasarlanır ve MARMARA MR Multi Rivoluzione tescilli markasıdır. Marmara, Moda&Car konseptiyle, moda, yaşam ve otomobilinizi birleştiriyor.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin