MasterCare Avigilon 1 MT Güvenlik Kaydırmaz Bant Sonsuz Kullanım 716149

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 10,32 TL 12 Adette: 9,74 TL

24 Adet var. Acele edin!
TL26,30
TL11,46
%56 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : peva 80 Grit 

Ne alacaksınız ? : 50 mm genişliğinde x 1 metre uzunluğunda güvenlik kaydırmaz bant . Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Kurulumu ve sığacak şekilde kesilmesi kolaydır. Önce yüzeyi temizleyin! Sadece soyun ve herhangi bir kaygan yüzeye yapıştırın. Tekne güverteleri, fayanslar,, kaykaylar, scooterlar, römorklar, tekneler, Rampalar egzersiz/spor ekipmanları, Forkliftler, Küvet,merdiven, basamak, çocuk oyun alanlar,yüzme havuzları, banyolar,, fabrikalar ve kayma olasılığı olan diğer alanlar için sonsuz kullanım alanı sunar. 

Kaymalar ve düşmeler anlamsız huzursuzluk ve ıstıraba neden olabilir.

Merdivenlerde veya kaygan alanlarda tehlikeli ve ağrılı düşmeleri önlemek için çocuklar, yetişkinler, yaşlılar ve hatta evcil hayvanlar için ek güvenlik sağlamak için kaymaz bandı adım veya yürüyüş alanına kolayca takın.

Kaymayı Önleyen Kaymaz Basamaklar, evinizin görünümünü bozmadan merdivenlerinize kaymaz bir yüzey uygulamanın kullanışlı, verimli ve süper estetik bir yoludur.

Her mükemmel kesim parçası, sert ahşap, granit, mermer, beton, taş, ahşap zeminler, fiberglas güverteler, tekneler, depo zeminleri, teraslar, sundurmalar, tuğlalar, basamaklar için mükemmel çalışır. ve diğer pürüzsüz malzemelere kabarcık veya boşluk olmadan kolayca monte edilmesini sağlamak için 5 cm genişlik x 1 metre boyutlarındadır. Sadece desteği soyun ve süper yapıştırıcı onları sıkıca yerinde tutacaktır.

80 grit kaymaz bant, parke zeminlerin, karo merdivenlerin ve diğer yüzeylerin güzelliğini bozmaz.

UZUN ÖMÜRLÜ TUTUŞ SAĞLAMAK İÇİN GÜÇLÜ YAPIŞTIRICI - Kaymaz niteliklere gelince, kayma önleyici Basamaklarımız güçlü bir yapışkana ve mükemmel bir sürtünme katsayısına sahiptir. Ayrıca 80 tane kum dokusuna sahiptirler, bu da son derece iyi kavrayacakları anlamına gelir.

Kapalı ve açık zemin kızak, su geçirmez, yağ geçirmez, aşınmaya dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı, anti-aging için uygundur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.