MasterCare Kimyasal Sıvı İbriği Huni Seti 716586

TL89,85
TL44,35
%51 İndirimliÜrün Özellikleri :  10 cm ŞEFFAF hunisiyle birlikte gönderilir. 

Renk : Resimdeki GRİ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal : Sağlamlaştırılmış Plastik

Ölçüler : Y 19 CM X G 15 CM ( GAGA HARİÇ - GAGA 15 CM ) - 2 litre sıvı kapasitelidir. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Ev, işyeri, depo, bahçe gibi bir çok alanda gübre, sıvı gübre, Benzin, mazot ve değişik Kimyasalları dökmek veya karıştırmak için huni/ibrik olarak kullanılabilir. Ç 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 15 cm uzun gagalı 

KALİTELİ MALZEME : Yüksek kaliteli Plastiklerden, yaşlanması veya kırılması kolay değildir. Ömür Boyu kullanım için üretilmiştir ve geri dönüştürülebilir. Süper dayanıklıdır, aşınmaya dayanıklıdır ve çok uzun süre kullanılabilir.

ŞIK VE PRATİK :  Görünüm, hem güzel hem de uygulanabilir olan uzun ağızlı bir tasarıma sahiptir ve sıvı dökülmesini sıçramadan ve atık olmadan kolaylaştırır .Kapak gerektirmediği için su doldurması kolaydır. 

ERGONOMİK SAP: Ergonomik tutamak rahat bir tutuş sağlar, kaldırması kolay ve tutması rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Kolay dökme için dengeli tasarımlı ergonomik sapı sayesinde konfor için optimize edilmiştir. Sorunsuz kullanılabilir, kapak gerektirmediği için su doldurması kolaydır.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER