MasterCare Motosiklet Fren Parçaları ve Metaller Kişisel Temizleme Spreyi 428969

TL72,90
TL50,16
%31 İndirimli400 ML Sprey

5000 KM DE 1 kullanılması önemlidir. Kişisel kullanıma uygun, balata ve fren sistemini sökmeye gerek kalmadan hayat kurtarabilen basit çözüm

Fren parçalarını ve METAL mafsallarını temizlemek için tasarlanmış klor içermeyen solventlerin bir karışımıdır. Doğrudan fren balataları, balatalar, diskler, mengeneler, yaylar, debriyaj parçalarını temizler, tutma özelliğini artırır. ve diğer sürtünme parçaları üzerinde hızlı temizleme, hızlı kuruyan sprey kullanın.
Fren tozu, fren hidroliği, yağ, gres, sakız, vernik, çamur ve karbon birikintilerini anında temizler.
Doğrudan balatalar ve diğer sürtünme parçaları üzerinde kullanın
bobinleri, PCV valflerini ve gaz kelebeği bağlantılarını temizler
Mükemmel kuruma süresi, kalıntı bırakmaz
Motosiklet fren sistemlerindeki kiri, tozu, yağı, katranı, gresi, fren sıvısını ve diğer kalıntıları hızlı ve verimli bir şekilde temizler. Temizleyici, fren balataları pabuçları kampanalar silindirler kaliper üniteleri disk fren balataları ve diğer tüm ilgili parçalar için önerilir.
Yeni temizlenmiş frenlerin daha az gıcırdama ve ses yapma olasılığı daha düşürüp, Motosiklet sürüşünü daha keyifli hale getirir.
Temizleyici çabuk kurur ve kalıntı bırakmaz. Kutuyu temizlenecek yüzeyden yaklaşık 20 ila35 cm uzakta tutun. Yukarıdan başlayarak kirlenmeyi aşağı ve temizlenen alandan yıkayın. Parçalar aşırı derecede kirlenmişse uygulamayı tekrarlayın. Ardından fazlalığı bir kağıt havluyla silin ve uygun şekilde atın.
Parçalar aşırı derecede kirlenmişse uygulamayı tekrarlayın. Ardından fazlalığı bir kağıt havluyla silin ve uygun şekilde atın.
Fren bileşenlerinizi en iyi çalışır durumda tutmak, devam eden Motosiklet  bakımınızın önemli bir parçası olmalıdır. Normal yol koşullarında Motosiklet fren sistemlerinde kalıntılar oluşur. Bu fren temizleyiciyi kullanmak, frenlerin temizliğini eski haline getirmek için atılabilecek basit bir adımdır.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER