MasterCare Strond Sonsuz Alanda Kullanım Tekerlekli Araba 716589

TL369,75
TL229,95
%38 İndirimliÜrün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki GRİ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal : Dayanıklı ve sertleştirilmiş Plastik 

Ölçüler : Yükseklik 84 cm x 2 teker arası 47 cm x önden arkaya 64 cm- Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI :

BAHÇEDE KULLANIN : Odun, Taş, gübre, toprak, çöp, yaprak ve çim artıkları, mangal kömürü, malzeme taşıyın.

EVDE KULLANIN : Marketten mi döndünüz, yiyecekleri eve taşıyın.

DEPODA KULLANIN İŞİNİZİ RAHATLATIN : Sağa sola malzememi taşıyacaksınız ? içine atın o taşısın .

İŞYERLERİ : Dosyaları, kitapları, ofis malzemelerini, yiyecekleri veya araçları taşımak için kullanın. Günlük kullanım için çok yönlü, hafif ve sağlam bir araçtır.

Sepet tipi dik el arabası çok sağlam plastikten yapılmıştır ve 50 litre kapasiteye, Yükseklik 84 cm x 2 teker arası 47 cm x önden arkaya 64 cm , sağlam plastik tekerleklere, geniş bir tutamağa sahiptir.

ULTRA SAĞLAM GÖVDE : Sağlam bir yapıya sahiptir ve yükleri hareket ettirirken sağlam ve dengeli hissettirir, ancak daha çok tekerlekli bir sepet olduğu için itilmek yerine arkaya çekilmesi daha iyidir. Sert tekerleklere rağmen çimenler ve çakıllı yollar dahil olmak üzere daha pürüzsüz yüzeylerde kolayca hareket ederler. 50 Kg’a kadar yükler için yeterince sağlamdır. Sabit tutamak, kolay manevra için iyi bir uzunluktuktadır.

HER ALANDA KULLANIMA UYGUN : Sırtınızda, kollarınızda ve vücudunuzun geri kalanında aşırı strese neden olmadan eşyaların taşınmasına yardımcı olur. Günlük bahçe işleri için ideal olan bu ürün, ayıklarken ve budama yaparken yanınıza almak için harikadır. Daha küçük bahçeler için en uygun olanıdır ve depolamanın sınırlı olduğu yerlerde kullanışlıdır.

FLAT-FREE TEKERLEKLER : Asla şişirilmeye ihtiyaç duymayacak bu sağlam tekerleklerle her zaman sorunsuz bir sürüş elde edin.

AKILLI TASARIM : Yenilikçi iki tekerlekli yerleşim, dayanak noktasını ve dolayısıyla ağırlık merkezini her iş için optimum yere kaydırarak işlevin tümünü mümkün kılar.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER