ModaCar 360 Derece Mıknatıslı Telefon Tutucu 428360

Aynı yada farklı ürünlerden 3 al 2 öde - detaylar
TL63,95Spesifikasyonlar; ModaCar 360 Derece Mıknatıslı Telefon Tutucu 427572 + Ahşap Cep Telefonu ve Tablet Standı 711596C HEDİYESİYLE gönderilir.

ModaCar 360 Derece Mıknatıslı Telefon Tutucu 427572 Ürün Özelikleri : 360 derece açısı ayarlanabilir. Ön camai torpidoya güçlü vantuzu ile tutturulur ve vakumlu vantuz kilidi kapatılarak kullanılır.
İçerisinde çıkan mini metal, telefonun arkasına yapıştırıılır ve Mıknatıslı ucuyla telefonun kullanımı daha kolay olacaktır.

Ahşap Cep Telefonu ve Tablet Standı 711596C Spesifikasyonlar : El yapımı ahşap, doğal malzemeddir.

8 cm x 8 cm ölçülerinde x 1 cm kalınlıktadır.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin