ModaCar 360D Kör Noktalar Açı Lensli Ayna 428972

TL41,48
TL18,95
%54 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.

Adet : 2 Adet / SAĞ-SOL

Ölçüler : 5 CM Ayna çapı - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

360 Derece Döndürme özeliğiyle arabada geniş açı ile görüşünüzü en üst düzeye çıkarın. Tüm dışbükey nokta aynaları, kolay kurulum için küçük, ayarlanabilir döner montaj braketi ile donatılmıştır.
Kavisli yüz çerçevesiz ince ince tasarım, basınca duyarlı bant montajı için yapıştırıcı ile donatılmıştır. Dışbükey şekil kör nokta aynası, geçerken veya şerit değiştirirken bir sonraki çevreyi tahmin etmenize yardımcı olur
Kolay ve Geniş Uygulama: Saniyeler içinde kurun ve test edin, Tüm araçlar için uygundur (SUV, Binek, HB, Kamyon, Minibüs VB)
Önemli Küçük İpuçları: Lütfen orijinal arabanızın yan aynasını alkol veya başka temizlik ürünleri ile temizleyin. Ayna siyah pivot tabanına yapıştığında sertçe bastırın, daha sıkı bir şekilde yapışır ve pivot tabanından düşmez. Bu yuvarlak dikiz aynaları, kör noktayı en aza indirmek için size daha geniş bir görüş açısı sağlayacaktır. Şeritleri geçerken, birleşirken veya otoyollarda ve daha fazlasında kazayı azaltmaya yardımcı olacaklar.
Evet, çoğumuz tembelleşiriz ve sollamadan önce aynaya hızlıca bakarız. Ama bu iyi bir fikir değil. Fabrika tarafından sağlanan yan aynaların çoğunda kör noktalar bulunur.
Yakın zamana kadar otomobillerde çarpışma önleme sistemleri ve kör nokta uyarıları yoktu. Şimdi bile, bu sistemler genellikle yükseltme paketlerinde seçeneklerdir. Alışkanlıklarınızı iyileştirmenin yanı sıra araçlar, yayalar, bisikletliler ve kaldırımlarla çarpışmaktan kaçınmanıza yardımcı olacak küçük bir yardımcı var.
Yan aynalarınızın dış alt köşesine takılan küçük, geniş açılı aynalar, o kör noktada aracınızın arkasına yakın olan her şeyi size gösterecektir. Ucuzdurlar, uygulaması kolaydır ve küçük olmalarına rağmen işi görürler - “baktığınız sürece.”


Nasıl Kullanırım ?, Amatör olarak siz dahi uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
Yapıştıracağınız yüzeyi kir,yağ,tozdan arındırın.
Kuru olmalıdır.
Ürün altındaki çift taraflı yapışkan bantın koruyucu zarını çıKartın ve zemine yapıştırın
1 dk elinizle bastırarak yapışmayı sağlamlaştırın .
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER