%16AZ ÖDE

ModaCar Cob Beyaz Işık DRL Gündüz Ledi 427363

57,16 TL
47,95 TL
%16AZ ÖDESatın alacağınız / almış olduğunuz ürün Markaları ModaCar MARMARA MR Multi Rivoluzione adına tescilli veya tek dağıtımcısı olduğu anlaşmalı markalarıdır.

Onaylanmayan satıcılar, ürünlerden oluşan fiyat farklılıklarından ModaCar sorumlu değildir. ModaCar ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yaptırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır. Satışa sunulan her ürün AR-GE aşamasından sonra, KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte, onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır. Aklınıza takılan her soruda, hatalı / sorunlu ürünlerde, fiyatlarda veya toplu alımlarda hiç çekinmeden irtibata geçin.

ModaCar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin”

C.O.B Led Nedir ? YENİ NESİL Xenon ışığı aydınlığı ve netliği sağlayan çok parlak ışık sistemidir.

Nerelerde Kullanırım ? 12 volt'a sahip otomobil,hafif ve ticari araçlar vb

Gündüz Ledi ? DRL (Daytime Running Light) Nedir ? Avrupa birliğine üye ülkelerde başlayan ve tüm dünya otomobil piyasasında şart olan,Daha düşük enerji harcayarak (LED) daha görünür olmayı sağlayan ikaz/aydınlatma şeklidir.

Görünürlük Mesafesi : 500 METREÜrün Özellikleri : KAR BEYAZI NEON TUBE Sudan ve dış etkilerden etkilenmez Her araca uyarlanabilmektedir. 2 ADET SAĞ/SOL 5500 Kelvin

5500 Kelvin Nedir? 4300-6000-8000-10000 vb kelvin değerleri ışık rengini belirtmektedir. 5500 kelvin > Buz Kar Beyazı

Bu ürün 12 volt tur : 12 volt nedir? / Genel olarak binek otomobiller,hafif ticari araçlar,minibüs,panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sahiptir.24 volt ? Kamyon,otobüs,bazı ticari minibüsler,TIR,bazı tekneler 24 volt güç çıkışına sahiptir.
Çok Satanlar İlgini Çekebilir