ModaCar Dokunmatik Kör Noktalar Açı Lensli Ayna 428977

TL89,95
TL44,35
%51 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Adet : 1

Ölçüler : 11,50 cm x 5,5 cm ebatlara ve 4,5 cm derinliğe sahiptir. Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Tüm Arabalara, Motosiklet, Minibüs, SUV'lara, Kamyonlara ve Otobüslere uyar, araba tipiniz için endişelenmeyin.


Yan aynalarınızın üzerine takılan, geniş açılı aynalar, o kör noktada aracınızın arkasına yakın olan her şeyi size gösterecektir. Ucuzdurlar, uygulaması kolaydır ve küçük olmalarına rağmen işi görürler - “baktığınız sürece.”

Geri giderken ve park ederken güveni artırın. Montaj işleminden sonra bir daha oynatmanıza gerek kalmadan, DOKUNMATİK (20 DERECE YUKARI AŞAĞI VEYA YANLARA DOĞRU )  özeliğiyle sadece ayna bölümünün açısını ayarlayın. 

Görüş alanınızı genişletmek için tasarlanmış geniş açılı dışbükey aynalar, yolda size güven verir. Yaygın kör noktaları ortadan kaldırın ve sürüş deneyiminizi geliştirin

Tüm sürücüler aynalarımızdan yararlanabilir, ancak bunlar özellikle öğrenci sürücüler, sürüş eğitmenleri veya yakın zamanda sürüş sınavını geçen herkes için faydalıdır. Endişeli sürücüler veya park yeri ile mücadele edenler için de harika

BÜYÜK SÜRÜŞ YARDIMI; Aynalarımız, aracınızı çekerken, şerit değiştirirken, döner kavşaklardan ve otoyollardan veya çift anayollardan çıkarken veya girerken paralel ve geri park ederken size yardımcı olmak için mükemmeldir.

KURULUMU KOLAY; Aynalarımız tüm bağlantı parçaları ile birlikte gelir. Her birinin bir montaj braketi vardır ve vidalarla yan veya dikiz aynanıza takılır. Herhangi bir titreşimi en aza indirmek için aynalarınızı mümkün olduğunca sıkı bir şekilde taktığınızdan emin olun.

GÜVENLİK NOTU; Bu aynalar, yolda güveninizi artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mevcut aynalarınızın yerine geçmezler ve yalnızca bir eklentidirler. Lütfen sürüş sırasında tüm normal güvenlik tavsiyelerine ve uygulamalarına uyun.

Faydalı: Araba aynası size daha geniş bir görüş sağlayabilir, kör nokta görüş alanını mükemmel bir şekilde çözebilir ve güvenli bir şekilde sürmenize yardımcı olabilir.

Ayarlanabilir: Ayna ayarlanabilir, çevreyi daha net görmenizi sağlayarak daha güvenli sürüş yapmanızı sağlar.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER