ModaCar Fırça Faraş Temizlik Seti Asma Koku HEDİYELİ 428304

TL15,81


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar; ModaCar Araç ve Her alanda Fırça Faraş Temizlik Seti 422835 + ModaCar Elite Asılabilir Koku 427931 HEDİYESİYLE gönderilir.

ModaCar Araç ve Her alanda Fırça Faraş Temizlik Seti 422835  Ürün Özellikleri : Otomobillerde, ev, ofis vb tüm alanlarda kullanılabilen pratik fırça ve faraş tan oluşan 2'li settir.
Pratik olarak ufak pislikleri tozları vs kirleri temizlemek amacıyla kullanabilirsiniz.

ModaCar Elite Asılabilir Koku 427931 Spesifikasyonlar :  6 cm x 5 cm X 2 cm ölçülerinde    gönderilir.

Ev, işyer, otonuzda, wc hava tazeleyici ve kötü kokuları bastırıcı olarak kullanılır.
Ambalajı açtıktan sonra, içerisindeki ip zinciri istediğiniz yere asın.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin