ModaCar Metal Çerçeve Gece Sürüş Özel Kutulu 427554

149 TL alışverişe anında 10 tl indirim kodun : MD410

TL59,95
TL30,80
%49 İndirimli


 

Sorunuz mu Var ? destek@modacar.com'a e-posta gönderin.

Ödeme kolaylığı > 9Taksit 

2-6 saat içerisinde kargoya verilir. İade Değişim ve Kargolama ve Ücretleri Öğrenin

 Bu ürünü satarak sen de para kazanabilirsin


 Özel Plastik Kutusunda ve silme beziyle gönderilir.  

Nerelerde Kullanırım ? GECE Araç kullanımlarında, Yağmurlu, Sisli, Karlı havalarda, Kayak Gözlüğü Amaçlı Sarı renkte, özel kaplamalı lens malzeme ile üretilen sürücü gözlük, ışık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indiren, tüm dünya genelinde (gece veya güneşli havalarda, sisli, puslu, yağışlı havalarda) araç kullanan, avcılıkla, Kar sporları ile ilgilenen kişiler ve bilgisayar Karşısında fazla zaman geçiren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

 Sarı renkli, özel kaplamalı lens ile üretilen sürücü gözlüğü, ışık parlamalarını azaltan, Avrupa ve Amerika'da genellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde sıklıkla kullanılan özel bir üründür.

Grinin tonlarını ortaya çıKardığınız zaman, görüş alanı daha belirginleşir ve kontrast artar.

Özellikle gece sürüşlerinde kullanılan bu gözlüklerle, Karşıdan gelen araçların kuvvetli farlarının sebep olduğu göz kamaşması önemli oranda azaltılabilir, görüş seçiciliğinin artmasıyla daha güvenli ve rahat bir yolculuk sağlanır.

Ayrıca, araç kullanırken sisli ve yağmurlu havalarda da seçilmesi zor olan objeleri sürücü gözlükleriyle daha rahat görür ve ayırt edebiliriz.

Parlama Karşıtı 栨敓槼杲棼瑣㫼†ㅧ⻶ㅺ㕬㯼‟曼漩渠瓶⵺晥慬浬楩氟祩㨠楬湡桮攠牢極琠㭧⃶発敬狼瑫楬捥慲氬ⴠ慢汩楲朠滧㩯戠慤獵敲汵業湤敡㬠⁧揶潲泼潮牥㩮†牡杬扡⡮㈱㕮㔠Ɽ⁡とⱡ†ど⥹㭩∠㹡㱧⼱獬灡慮湭㹡㱳⼱灮㸱ഠsağlar. Bu da kaza riskini azaltır.

Gündüz gerçekleşen parlamalar, su, sis, kum, Kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasıyla oluşur. Sürücü gözlüğü camı yüzeye gelen parlamaları, görüşü engellemeden emer.

Işık yansımasını azaltır ve kontrast hassasiyetini artırır.

Dışarıda aydınlıkta yapılan her türlü aktivite (araba kullanmak, balık tutmak, kayak, denize açılmak, yolculuk yapmak v.b.) Yansıyan ışığı süzer ve ışığın sudan yansımasını engeller.