ModaCar Mighty Araç Kokpit Detay Temizlik Güderisi 428964 


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SARI Renk  birebir gönderilir.  

Materyal : pva sentetik

Adet :  1

Ölçüler : 40 x 30 cm

ARAÇ İÇİ MATERYALİNE ÖZEL Mükemmel Temizlik Tasarımı - Güderi malzemesi, kokpitinizde iz bırakmaz. Havluyu basitçe bükebilirsiniz ve kısa sürede kurur ve özellikle yoğun saatlerde hızlı bir şekilde yeniden kullanmanızı sağlar.  

Kahve veya içecekleri de emebiliyor.


Süper Yumuşak ve Çok Amaçlı Kullanım - O kadar yumuşaktır ki kullanımdan sonra saklaması kolaydır. Aracınızın yanısıra mermer veya ahşap masa, bardak vb. gibi birçok yüzey için uygun hale getirir.
Dayanıklı Malzeme - PVA'dan yapılmıştır, bu da onu süper sağlam ve tekrar kullanılabilir hale getirir. PVA malzemesinin kendisi toksik değildir ve cildinizi tahriş etmez, bu nedenle güvenliğini endişe etmeden istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

BAKIMI KOLAY - Rahatınız için bu araba yıkama bezi makinede yıkanabilir şekilde tasarlanmıştır. Araba güderi PVA malzemeden üretilmiştir ve yumuşak, süngerimsi ve son derece dayanıklıdır. Onu sıkmak kolaydır.

Torpido, deri koltuklar, iç cam, kapı döşemeleri, konsol gibi yüzeyleri temizlemek için mükemmeldir.
Kompakt yapısı, aracınızdaki herhangi bir saklama bölmesine mükemmel şekilde uyar. Aracınızı temiz ve lekesiz tutarken elinizden gelenin en iyisini yapmaktan hoşlandığınız için, aracınızı şık bir şekilde sürerken sergileyin,

Kolay kullanım yöntemleri:  KULLANILMADIĞI ZAMAN SERTLEŞİR, TELAŞ YAPMAYIN ! 

1. Arabanızın kurulama havlusunu 5 dakika ılık suda bırakın. 2. sıkın, GEVŞEYECEK VE YUMUŞAYACAKTIR  3. Tozu temizlemek için bezinizi kullanın.
4. Güderinizi, yanında göndereceğimiz plastik kutusu içinde saklayın. Biraz ıslak tutun.
Çok sertleşirse 5 dakika suda bekletin. 


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.