%6AZ ÖDE- FAİZSİZ 6 TAKSİT

ModaCar Reostalı İç Aydınlatma Lambası 427495

72,49 TL
67,95 TL
%6AZ ÖDE- FAİZSİZ 6 TAKSİTNerelerde Kullanırım ? 12 volt'a sahip otomobil,hafif ve ticari araçlar,yat,tekne vb

Ürün Özellikleri : Işık kuvveti ayarlanabilir (KISILIP-YÜKSELTİLİR- 8 w ile 2 w arasında ) fonksiyonlu 12 volt oto çakmağından enerji alarak (veya çakmak iptal edilip direk elektrik alınabilir) çalışır Yapışkanlı bağlantı ayakları ile araç direklerine veya uygun yere yapıştırılabilir Gece Aplik lamba tipindedir.

Bu ürün 12 volt tur 12 volt nedir? / Genel olarak binek otomobiller,hafif ticari araçlar,minibüs,panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sahiptir.24 volt ? Kamyon,otobüs,bazı ticari minibüsler,TIR,bazı tekneler 24 volt güç çıkışına sahiptir.

Satın alacağınız / almış olduğunuz ürün Markaları ModaCar MARMARA MR Multi Rivoluzione adına tescilli veya tek dağıtımcısı olduğu anlaşmalı markalarıdır.

Onaylanmayan satıcılar, ürünlerden oluşan fiyat farklılıklarından ModaCar sorumlu değildir. ModaCar ithalatını, pazarlamasını veya üretimini yaptırdığı ürünlerde tüketiciye maksimum fayda ve verim sağlayacak koşullarla tedarik yapmaktadır. Satışa sunulan her ürün AR-GE aşamasından sonra, KALİTE KONTROL birimi tarafından test edilmekte, onay aşamasından sonra satışa sunulmaktadır. Aklınıza takılan her soruda, hatalı / sorunlu ürünlerde, fiyatlarda veya toplu alımlarda hiç çekinmeden irtibata geçin.

ModaCar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin”


HTML İçerik


Bu haftanın en çok satanları


Bu ayın en çok satanları


yeni eklenenler