ModaCar 8 Ayarlı Sabunu İçinde Tazyik Püskürtme Tabancası + Eldiven Seti 428127 


Spesifikasyonlar : HORTUM BAĞLANTI ADAPTÖRLERİ ve Deterjan haznesine resimdeki şişedeki ŞAMPUAN doldurularak gönderilir. 

Ölçüler : 43x15x5cm

Araç, Bahçe, evcil hayvan, pencere, zemin vb her yerde kullanılabilir.
ANKASTRE SIVI DAĞITICI: Hidro jet yıkama çubuğu, araba yıkama, ev temizliği, bahçe Sulama, tarımsal Sulama, pencere yıkama, bitki sulama vb. için uygundur.


YÜKSEK VEYA HAFİF BASINÇ MEVCUTTUR: Yüksek ikinci kat pencerelerine ulaşmak için büyük su basıncı ayarlarını kullanabilir veya hassas bitkileri ve bahçeleri sulamak için küçük ayarları kullanabilirsiniz.

Yüksek sertlik ve aşınmaya dayanıklı kauçuk malzeme ile desteklenen gerçek kalite işlevi, suyun dışarı sızmasını önler


KULLANIMI KOLAY - Kullanımı kolay bir tasarımda bir hortumun rahatlığıyla basınçlı yıkayıcının gücü. Herhangi bir bahçe hortumuna takılır. İş için doğru spreyi almanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış sekiz sprey ayarına sahiptir. Mükemmel basınç kontrolü ile her zaman parmaklarınızın ucunda basınç ve güç olacak.
Düz, Püskürtme, Sis, Duş, Açı, Düz, Vantilatör veya Musluk püskürtme modelini seçebilirsiniz.
Ayarlanabilir su hacmi kolu vardır. Kapalı, Sprey veya Sabun ayarını seçebilirsiniz.


Sızdırmaz yapı: 3 kademeli akış kontrol anahtarı, bilgisayarlı CNC işleme makinesi tarafından işlenir, bu nedenle valfi daha kolay döndürülebilir ve sızdırmaz, yüksek sertlik ve aşınmaya dayanıklı kauçuk malzeme Şeffaf, kırılmaz polikarbonat.
Ergonomik Tasarım - Yüksek kaliteli, güçlü ve dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır. Temizlemesi kolay ve her ortama dayanıklıdır. En sevdiğiniz sabun, temizleyici, şampuan veya ağda için özel dağıtıcıya sahiptir. Veranda ve bahçe severler için harika bir hediye.

Brillantcare Wash Mitt Microfiber Yıkama Eldiveni 427480 Nerelerde Kullanırım ? Tüm opak ve Metalik boyalarda kullanıma uygundur.

Ürün Özellikleri : MICROFIBER eldiven tipi oto yıkama beziyle otomobilinizi daha keyifle,çizilmeden ve daha rahat yıkama!
MICROFIBER olağanüstü ince iplerden oluşan bir dokuma türüdür.Görüntü ve his olarak kadifeye benzer.Aracınızı defalarca yıkamanıza rağmen yumuşacıktır ve oto boyasını çizmez. Nasıl Kullanırım ? Eldiveni takın ve aracınızı defalarca yıkayın.
Oto Bakım Ürünleri / Yıkama Aksesuarları kategorisinden yardımcı ekipmanlara bakabilirsiniz.

"> DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.