Sipariş, Teslimat ve İade Şartları:

 
AYNI GÜN KARGO!
ModaCar da siparişleriniz AYNI GÜN KARGO ! edilmektedir.
(% 98 e varan oranda stok)
 
Siparişim elime ne zaman ulaşır?
 
Hafta içi saat 11:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün, Cumartesi verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargo yapılmaktadır
 
Modacar.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutulmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ÖZEL RİSK KONTROL BİRİMİ ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir.  
 
Maksimum 48 saatte adresinize ulaştırılmaktadır.
 
(İstanbul içi ve dışına göre yol farklılıkları değişiklik gösterebilir)
 
Stok Sorunları:
 
ModaCar % 98 e varan ürünlerini stok tutmaktadır.Dağıtımını yaptığı veya ithalat aşamasında nadirende olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanız üzerinden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
 
Teslimat ve Fatura Adres Bilgileri:
 
Botamar.com' dan verdiğiniz siparişlerde, "Teslimat Adresi" ve "Fatura Adresi" ayrı ayrı belirlenebilir. Hediye gönderimlerinde fatura adresi girmek yada faturanın ayrı bir adrese ulaşmasını istediğiniz durumlarda bu işlem için alternatif bir adres kullanabilirsiniz. Alternatif adres kullanmak istemediğiniz durumda "Teslimat Bilgileri" kısmındaki Teslimat için adresi fatura adresini kullan sekmesini aktif hale getirmeniz yeterlidir.
 
Adres Bilgileri:
 
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: xx bankanın yanında vs.)
 
Teslimat ve İade :
 
Ürünü teslim aldığınızda kırık,bozuk vb durumlarda mutlaka tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. 
Ürünü geri göndermek isterseniz size gönderilen PERAKENDE SATIŞ FİŞİ/FATURA olmadan ve ürün size geldiği şekilde değilde KUTUSU veya KENDİSİ yıpranmış,hasarlı ise ürün kesinlikle teslim alınmayacaktır. 
Bizden kaynaklı sorunlarda KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZA, Yanlış ürün seçimi ve diğer tüm şartlarda Kargo ücreti SİZE aittir. 
ModaCar hiç bir şart altında,kesinlikle PERAKENDE SATIŞ FİŞİ yada FATURA olmadan ürün sevkiyatı yapmamaktadır.Kargo sürecinde bu evraklar kaybolsa dahi tarafımız bildirmenizi rica ederiz. 
Yukarıdaki hükümler geçerli olması durumunda iade işlemi kabul edilmeyecektir. 
Teslim aldıktan sonra bile dahi sorun yaşarsanız lütfen durumu bize iletiniz.ModaCar oldukça hassas olduğu bu konuda gerekli değişimi yapacaktır. 
Kanunun da öngördüğü üzere,fatura yada perakende satış fişiniz GARANTİ BELGESİ yerine geçmektedir.Lütfen değerli evrakları saklayınız.
 
Kargo Ücretleri:
 
Kampanya dönemleri ana sayfada belirtilmektedir.
 
(Kıbrıs gönderilerinde kargo ücreti alıcıya aittir.)