ModaCar Transformers 360D 3 Boyutlu Telefon Tutucu 428960

TL89,95
TL46,95
%48 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.  

KOLAY TEK DOKUNMA TEKNOLOJİSİ: Tek dokunuşla kolay tutma sistemi, cihazı yalnızca bir parmak dokunuşuyla kilitler ve serbest bırakır; Kelepçeleri açmak için telefon tutucusunun sağ tarafındaki düğmeye basın, telefonunuzu kollar açıkken içine yerleştirin ve telefonu tutmak için kolları elle sıkıca sıkın. GPS navigasyonu, hava durumu izleme, müzik ve trafik uyarıları gibi telefonunuzun tüm kullanışlı özelliklerinden, ellerinizi direksiyondan çekmeden yararlanabilirsiniz.


360 derece DÖNÜŞÜM : Döner bilyalı kafa, istediğiniz görüş açısına 360 derecelik dönüşler sağlar. Güvenli ve zahmetsiz bir sürüş için hızlı ayarlama. 360 derece dönebilen kafa ile telefonunuz dikey, yatay veya aradaki herhangi bir açıya yönlendirilebilir. Daha fazla rahatlık için, telefon tutucu, istediğiniz zaman mükemmel görüşünüzü sağlamak için uzatılabilir uzun bir kola da sahiptir.


TELESKOPİK KOL : Teleskopik kol 15 cm’den 25 cm’e kadar uzayabilir ve optimum görüş yüksekliği için yukarı veya aşağı döndürülebilir. Sürüş sırasında görüşünüzü engellemesini önleyin.


ULTRA VANTUZ : En son geliştirilmiş vantuz ile bu araç telefonu tutucusu, telefonunuzu en engebeli yolda bile sıkıca tutacaktır. Vantuzu çekerek, çizginizde kötü bir iz bırakmadan kolayca çıkarın. Vantuzun yapışkanlığı sonsuzdur - sadece ılık suyla durulayın ve havayla kurutun ve bu, jel pedi yeni durumuna geri getirecektir. (Lütfen Dikkat, büyük olasılıkla deri gösterge panellerinde çalışmayacaktır)


Araba için bu telefon tutucusu telefonunuzu sıkıca tutar. 5 CM - 8.5CM Genişlik cep telefonlarının çoğu türü için evrensel olarak uygundur
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER