ModaCar Yanıp Sönen Kırmızı Kapı İkaz Ledi 4 Mt Kapı Koruyucu Hediyeli428811

TL79,95
TL45,80
%43 İndirimliSpesifikasyonlar : ModaCar Yanıp Sönen Kırmızı Kapı İkaz Ledi +  4 Mt ModaCar Tip Şeffaf Kapı Koruyucu 428511 + 2 adet CR2016 PİL ile birlikte gönderilir.

Adet : 2 adet > 1 set

Ölçüler : 2.8 cm çapında x 0.8 mm kalınlıkta .

Kablolama tasarımı yok ve orijinal araba hattna zarar verecek uygulama yok !
Kapı açıldığında, kırmızı ışık hızla yanıp sönerek aracın arkasını uyararak kaza meydana gelmesini önler.
110 saniye sonra otomatik kapanma. 3 yanıp sönme modu: 0-7 saniye: Tüm LED hızlı yanıp sönüyor; 7-60 saniye: Her LED sıralı yanıp söner; 60-110 saniye: Her LED yavaş dönerek yanıp söner.
IP65 Su geçirmez, yüksek teknolojili bileşen algılama, üstün dayanıklılık.

Kırmızı koruyucunun içine yerleşen çip-led e pili takıp arkadan şeffaf kapağı kilitleyerek kapatın. Lambanın arkasına paketteki çift taraflı bantı yapıştırıp aracın kapısında uygun olan yere, Mıknatısı da karşılık gelecek yere yapıştırın. Mıknatıs ürünün yanmasını engeller ve kapı açıldığında led harekete geçer.

4 Mt ModaCar Tip Şeffaf Kapı Koruyucu Ürün Özelikleri : Kapı çerçevesi, Yan tavan olukları,çamurluk, Bagaj çerçevesi vb yerlere uygulanabilir (Kapı üzerindeki örnek resimdeki renkler örnektir) Geçmeli “U” tiptir. Geçmeli özeliktedir ve çok kolay uygulanabilir Kesilebilir özeliktedir.
Esnektir.
4 metre uzunluktadır

Nasıl Kullanacaksınız ? Montaj yapılacak yerin,kuru,yağsız,tozsuz ve cilasız olmasına dikkat edilmelidir.Mutlaka yapıştırılacak yerin temiz olması gerekmektedir.
Yapıştırma işlemi başlamadan önce,yapıştırma yapılacak zemin mutlaka temiz bez ile silinmelidir.
Mümkün olduğu kadar sıcak ortamlarda yapıştırma işlemi yapılmalıdır.(18C).Yapışkanın etkinliğini koruması için bu sıcaklık değerlerinin altında uygulama olduğunda,yapıştırılacak zemin ve ürün sıcak hava ile ısıtılmalıdır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 

 

 
 


BU ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR