%25

Nnt S Gold Nano Bor İçerikli Motor Yağ Katkısı 423635

Siparişin 2 Saat İçinde Kargoda! Hem de Bedava
Stok : 13 Adet
192,19 TL
144,50 TL
%25


                  30 dk'da cevap alın !
destek@modacar.com | Whatsap 0555 973 7324
  Haftasonu/Tatil'de > haftasonu@modacar.com


ÜRÜN KODU : OTM092091
NNT Markası ?

TÜV-NORD (ALMANYA), BAM (ALMANYA STANDARTLAR ENSTİTÜSÜ), ;USA. TEXAS SWRI ENSTİTÜSÜ, ;ASTM-AMERİKA,;BOSCH, ;SHELL İTÜ ve diğer kurumlarda yapılan testler ve alınan belgeler,NNT AŞ nin Nanoteknolojik Bor üretimindeki başarısını başta Amerika,Almanya,Fransa,Avusturya,Rusya,Belçika,Hollanda,Dubai olmak üzere dünyanın 14 ülkesine sattığı ürünlerle kanıtladığı gibi,aşağıda belirtilen BOR POWER faydalarını da dünyada hiçbir yağlayıcının yapamadığı şekilde tescil etmeyi başarmıştır. Almanya nın dünyaca ünlü akreditasyon kurumu olan TÜV test merkezinde 2007 model,sıfır km Mercedes S-320 CDI motorunda yapılan sıralamalı performans,yakıt tüketim,eksoz emisyon,zararlı gaz atılımı,yağ ısısı gibi testler sonucu ortaya çıkan neticeler konunun uzmanı Alman mühendisleri şaşırtmayı başarmıştır.

BOR Nedir ?

Hiçbir kimyasal madde içermeyen ve Nanoteknoloji ile üretilen Bor Power, kimyasal ürünlerin tamamen dışında fiziksel bir üründür.
Kesinlikle bir dolgu malzemesi değildir;
Gözenekleri yaklaşık 4-7 mikron olan yağ filtrelerinde tıkanma yapmaz,
Yağ filminin tutunmasını sağlayan honlama çizgilerini, sıvama yapmadığı için ortadan kaldırmaz,
Çok ince yağ kanalları ve hassas parçaları olan hidrolik subap boşluk ayarlayıcılarını tıkamaz, ve sıkışmalarına neden olmaz, aksine çalışmasını kolaylaştırır,
Yağ basıncı ile görev yapan CVVT ya da VTEC sistemler gibi hassas subap zamanlayıcılarının sıkışmasına neden olmaz, aksine çalışmasını kolaylaştırır,
Parçalar üzerinde dolgu malzemesi gibi tabaka oluşturarak çaplarda değişim yapmadığından, parçalar arasındaki yağ boşluklarını değiştirmez. *Sekmanlar arasında tabakalar oluşturmadığından sekmanları sıkıştırmaz, aksine, sekmanların yuvalarında daha rahat hareket ederek, görevlerini tam olarak yapmalarını sağlar.
Kimyasal içerikli olmadığı için yağa kimyasal olarak Karışmaz ve yağın yapısını asla bozmaz. Aksine sürtünmelerden doğan sıcaklıkların azalması ile birlikte yağın da ısısı düşer ve hatta sürtünme ile aşınan parçalardan kopan Metal tanecikleri de azaldığı için bu Metal tanecikleri de yağa Karışmaz, dolayısıyla bu nedenler sayesinde yağın özelliği uzun süreler bozulmadan devam eder
Piyasada daha önce satılmış ve halen satılmakta olan kimyasal motor yağı katkı maddeleri yüzünden gerek firmalar ve gerekse tüketicilerilerimiz büyük sorunlar yaşamıştır. Bu nedenle, özellikle üretici firma ve distribütör firmalar, bu sorunları tekrar yaşamamak ve önüne geçmek amacıyla, kendilerine bağlı yetkili servisleri, bu ürünler hakkında uyarmak için teknik bültenler yayınlamış ve hatta yasaklamalar getirmişlerdir.
YuKarıda da ifade edildiği gibi, hiçbir kimyasal madde içermeyen ve Nanoteknoloji ile üretilen Bor Power, içerisinde bulunan 4,5 nanometre boyutlarındaki bor elmas kristalleri sayesinde, motor içerisinde fiziksel olarak görev yapmakta olup, diğer kimyasal ürünlerin tamamen dışında bir üründür

Nerelerde Kullanırım ?

Benzinli,Dizel,Lpg 4 zamanlı motor tipleri

Ürün Özellikleri :

NNT BorPower BOR'LU Motor Yağ Katkısı NanoGreen 250(098866) V䉅堠⁓〭㥇㉏が㥄㌠㰲⼵瀰㸠ു੒ു੓൉੎㱄扁牋‰㸠㱆摁楒癋⁌捁汒愺猼猯㵳❴敲浯扮敧搾ⴼ振潳湴瑲慯楮湧放爼❢㹲 㰾植昊爍愊洍攊‍猊爍挊㴍✊ 格瑢瑲瀯猾㨍⼊⼍眊眍眊⸍礊漍甊琍甊戉攱⸭捁潖浒⽕敐流戠敶摥⼠湁䩍彅牒嘰䙋乁稙㕤䕡㐠❵晡牮愱浬敡扮漠牧擼旧牬㵥❮つ❩⁲慩汬汭潩睟映痶決汥獬挠狼敲敥湴㹩㱭⼠槼晲狼慮浤旼㹲‮㰼⽢摲椯瘾㸍㰊戍爊‍㸊഍ਊ഍ਊ഍ਊഉ਴‭㱙拼牫⽳㹥㱫挠敢湡瑳攱牮㻧㰠業浵杫⁡獶牥捭㵥≴桩琠瑍灓猠㩳⽥⽲睩睳睩⹮浥漠摧懶捲慥爠⸥挵漰洠⹤瑡牨⽡倠䥦浡浺⽬佡呤䴱ひ㤮㈼ぢ㥲ㄯⴾㄍ⸊樍瀊服∊‍愊氍琊㴍∊∉‵愭汙瑡㴟∠≥⽳㹩㱬⽴捭敥渠瑶敥爠㹹anmalara Karşı max. etkilidir.
6-Performans artırma etkisi daha güçlüdür.
7-İçeriğindeki Bor Elmas konsantrasyonu %30 daha fazladır.
Aşınmaları azaltır
Yakıttan tasarruf sağlar,
Yağ ömrünü 2 kat arttırarak, bakım periyodunu da uzatmaktadır,
Yağ eksiltme % 50 ye varan oranda azaltabilir
Yağlama sisteminden kaynaklı hararet önleyebilir ve piston ve segman kaynatma riskini azaltır
Motor daha sessiz çalışacaktır,
Motor gücünü arttırır
Egzoz gazlarını azaltır
Turbocharger ömrünü uzatabilir

Kullanım süresi

60.000 km süre ile etkilidir. 

Nasıl Kullanırım ?

250 ML kutu ,5,5 lt yağa kadar kapasiteli motorlara 1 kutu konması yeterlidir.
Aracınızın yağını ve filtresini değiştiriniz(Filtre ve yağı değiştirmeden kullanmayınız.)
Aracınızı 10 dakika çalıştırıp ,yağın ısınmasını sağlayınız. (70-80°C)-( Motor ısısı orta hararete gelmeden uygulamayınız.)
Aracınızın motorunu stop ediniz.
Bir kaç dakika çalkaladığınız BOR POWER"i ,motor kapağını açıp yağa boşaltınız.
BOR POWER"ın motorda eşit dağılımını sağlamak için aracınızı 15-20 dakika çalıştırınız.
Kullanılmış-eski yağa katmayınız.

Benzer / Yardımcı Ürün Ne Alabilirim ?

NNT MOTOR YAĞ Katkısı Bor Power NANO MS600 092092 
NNT ŞANZIMAN DİŞLİ Katkısı Bor Power NANO G