Markalar

Fiyat Aralığı

FırsatlarAlarm ve Kilitler

Alarm ve Kilitler

Araba alarmı ile gözünüz arkada kalmadan arabanızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Her marka araca takılabilen, dayanıklı mekanizmaya sahip, yüksek performnaslı oto alarmları sayesinde hırsızlar arabalarınıza yaklaşamayacak. Sesli alarm setleri verdiği yüksek sesle, caydırıcı özelliğe sahiptir. Kaliteli merkezi kilitleri sizden başka kimse açamayacağı için, artık içiniz rahat olacak.

Araba alarmı, tüm araçlara uygundur. Aktif güvenlik sağlar ve kumandayla kontrol edilebilir. Otomatik cam kaldırma aracınızı kilitlediğinizde camların otomatik kapanmasını sağlar. Pedal Direksiyon Kilitleyici Kilit aracınızı parkettiğinizde, direksiyon ile fren arasına takılarak hırsızlara karşı caydırıcılık sağlar.

Oto merkezi kilit sistemi kapı botunlarının otomatik açılıp kapanmasını sağlayan settir. Gerektiğinde Merkezi Kilit Sistemi Yedek Pompası alınarak arızalı olan pompa değiştirilebilir.

Geri görüş kamerası ile oturduğunuz yerden arka tarafı kontrol edebilir kayıt alabilirsiniz.

Alarm ve Kilit ürünleri nerede satılır diye düşünmeyin. Kampanyalı ve indirimli Profesyonel çeşitler ve fiyatları modacar.com.tr’de.

Kategori Markaları ;

  ModaCar

Ödeme İmkanları ;

Ücretsiz Kargo ve Peşin Fiyatına 9 Taksit

Toptan ve Perakende Satış