Markalar

Fiyat Aralığı

FırsatlarAntifiriz

Antifiriz

Araç içerisinde bulunan suyun donma noktasını düşürerek soğuk havalarda donmasını engeller. Araç performansını arttırırken, korumasını da sağlayacaktır, otomobilinizin zarar görmesini engelleyecektir.

Aynı zamanda motor bloğu çatlaklarını araç hasarlarını önlemeye yardımcı olur. Özellikle kış aylarında sizlere çözümler sunan malzemeleri modacar.com.tr de satışa sunuyoruz. Oto antifiriz ürünleri kış aylarında yaşayacağınız sorunları ortadan kaldırmanız da sizlere yardımcı olacaktır. Konforlu bir sürüş sağlayacak olan bu ürünleri aşırı soğuk havalarda bile donma olaylarına engel olmak için tercih edebilirsiniz. Antifiriz ölçme aleti, organik ve standart antifiriz çeşitleriyle sizlerde otomobilinizi koruyabilirsiniz. Kategorimizdeki bu ürünler sizlere kolay kullanım sağlaması için belirli boyutlarda üretilmiş olup, hızlı kargolama ile bir kaç gün içerisinde istediğiniz adrese gönderilmektedir.

Soğutma suyu yardımıyla çalışan sensörlerin hareketini kolaylaştırır, araç içerisinde yer alan klima sisteminin düzgün çalışmasında ve arızaların önlenmesinde etkilidir. Radyatör içerisinde bulunan suya eklenen antifiriz kış aylarında da donmayı engelleyecektir. Antifiriz oranı arttıkça suyun donmaya karşı direncide o kadar artar. Kalite ve güvencesi ile modacar, motorsilk, simoni racing markalarını sizlere sunuyoruz, üstelik bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.