Araç Karbon Kaplama

Araç Karbon Kaplama

Siyah, Beyaz, Gri, Şeffaf, Kırmızı, Gold gibi renkleri bulunan karbon folyolar, hem araçlarda hemde araç dışı ev, cep telefonu, bilgisayar, masa gibi yüzeylerin kaplamasında kullanılır. Kendinden yapışkanlı dır ve kolaylıkla istenilen zemine yapıştırılır.

Oto karbon folyo ürünleri araçlarınıza estetik bir görürüm kazandıracaktır..Kolay yapışabilen karbon folyo ürünleri, renklerinin canlılığını uzun süre korur. Farklı renklerde size sunulan bu ürünleri, her tür alanda güvenle kullanabilirsiniz. Hoş görünüme sahip desen tasarımına sahiptir. İhtiyaç duyabileceğiniz her alanda karbon folyo ürünleri vazgeçilmeziniz olacaktır.

Araç tavan kaplama olarak bilinen parlak ve mat siyah renkli folyolar da hem otomobillerde hem de otomobil dışı ev,ofis vb alanlarda kullanılabilir.

En iyi, en ucuz, kampanyalı ve indirimli Araç Karbon Kaplama nerede satılır diye düşünmeyin ? Profesyonel çeşitler ve fiyatları modacar.com.tr’de.

Araç Karbon Kaplama ve Tavan Folyo ModaCar marka ürünler % 50 İndirim ve 9 Taksitle hem toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.