Torpido Parlatıcı

Torpido Bakım Sütü

Oto torpido bakım ürünleri aracınızın torpido kısmına bakım yaparak, tozlardan arındırır. Uzun süreli parlaklık sağlar ve tozların yapışmasını engelleyen içeriğe sahip olduğu için arabanız uzun süre temiz kalır. Oto torpido bakım ürünleri kalitesiyle vazgeçilmeziniz olacak. Aracında hijyene önem verenler ve temiz bir arabada yolculuk yapmayı sevenler, bu bakım ürünleri tam size göre.

Torpido parlatıcılar, mat ve parlak olarak çeşitlere ayrılır ve sıkılıp uygulandıktan sonra anti-statik elektrik olulturarak tozlarıda iter.

Torpido temizleyiciler, tüm iç alanı temizlemenize olanak sağlar.

Ayrıca ;

Lcd Ekran Temizleme Spreyi torpidodaki dijital yüzeyleri ve lcd ekranları temizler. Araç İçinde Dar Bölgeleri Temizleyiciler Fırça ve jel olarak 2 ye ayrılır. Torpido ve Araç Tüm İç Alan Temizleme Mendili ve Torpido Parlatma Uygulama Süngeri kısa süreli ama daha hızlı temizlik sağlar.

 

Torpido parlatıcı nerede satılır diye düşünmeyin. Kampanyalı ve indirimli Profesyonel çeşitler ve fiyatları modacar.com.tr’de.

Torpido temizleyici Kategori Markaları ;

Deepen , GD 24, Meguiars, ModaCar,  Nasiol, Simoni Racing, Space, Stac Plastic,  Agiva,  Akat, Arexons, BrillantCare,  Cbm

 Ödeme İmkanları ;

Ücretsiz Kargo ve Peşin Fiyatına 9 Taksit

Toptan ve Perakende Satış