İnternetten, e-ticaret yaparak para kazanmak istermisin ?

Ek iş olarak yaparsın, dükkanlara satarsın, stok maliyetine, paketlemeye  girmeden zahmetsizce;

10.000 tl satış yaparak 5.000 tl kazanabilirsin!

Kendi web sitenden, Instagram’dan, Facebook’tan, Twitter’dan, letgo, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada pazaryerinden, dolaşarak-pazarlama yaparak sen de para kazanabilirsin.

Depoya, kiraya, stok almaya, reklama gerek olmadan, sadece pazarlama şeklini oluşturarak, ürünlerimizin bilgilerini alarak önerilen satış fiyatına satarak, sattığınız ürünü www.modacar.com.tr’den sipariş vererek % 25, www.arabayaservis.com’dan sipariş vererek % 50 para kazanabilirsin. Kendine “stok” çekersen bu kazancın % 70 lere kadar çıkabilir. Bunun için tek gereken, bir bilgisayar veya akıllı cep telefonu!

Hiçbir ön işleme gerek olmadan her iki siteyede üye ol, satışa başla!

Daha detay bilgi için, web@modacar.com’dan destek alabilirsin.

Sık Sorulan Sorular

Bayi olmak için şartlar nelerdir?
 
Özel bir şartımız bulunmamaktadır. Ltd, A.Ş, Şahıs şirketi veya hiç firmanız olmaması bile farketmemektedir. Kimlik numarasına fatura kesebildiğimizden sorun teşkil etmemektedir. (kimlik no'lu işlemlerde satış paltformundaki mağazanızı kontrol etmemiz bayilik için yeterlidir.)
 
Ürün bilgilerina nasıl ulaşırım?
 
Xml veritabanıyla ürüne ait tüm bilgileri otomatik çekebilir veya manuel olarak excel talep edebilr, seçtiğiniz ürünleri satabilirsiniz.
 
Dropshipping için kendi kurduğum e-ticaret sistemine ürünlerinizi kendim manuel olarak listeleyebilir miyim?
 
Manuel'de çalışabilirsiniz. Ancak stok ve fiyat değişikliklerinden sıkıntı yaşanabilir.​
 
Kendi sayfamda paylaşıp sattığım ürünleri sizmi müşteriye göndereceksiniz?
 
Sizin adınıza biz gönderi yapabilyoruz. Sipariş geçerken, alıcı bilgilerini yazzarsanız sizin adınıza müşterinize gönderi sağlanacaktır.
 
Ben kar nasıl edicem ve hesaplayacağım ? 
 
Sattığınız ürünü www.modacar.com.tr’den sipariş vererek % 25, www.arabayaservis.com’dan sipariş vererek % 50 para kazanabilirsin. Kendine “stok” çekersen bu kazancın % 70 lere kadar çıkabilir
 
Kargo ücretleri nasıl oluyor ?
 
ModaCar'dan vereceğiniz siparişlerde alt limitsiz kargo ücretsizdir. ArabayaServis.com'dan verilecek siparişte alt limit bulunmaktadır ( zaman zaman bu oran değişmektedir)  ya da kargoyu kendim ödeyeceğim seçeneğini seçebilirsiniz.
 
Siteden aldığım ürüne toptan fiyatını ödeyeceğim, perakende fiyat benim hesabıma nasıl geçecek ? 
 
Satış fiyatını, ModaCar önerlien PSF (perakende satış fiyatı) 'den satabilir ya da kendiniz de belirleyebilirsiniz.
 
Listelediğim ürünleriniz için kar marjını kendim belirleyebilir miyim?
 
Evet, kendinizde belirleyebilirsiniz.
 
Ne zaman kargolanır ? Ürünler kaç günde müşteriye ulaşıyor ?
 
13:00’a kadar verdiğiniz Dropshipping (Sizin adınıza ModaCar Gönderi yapar)  siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz. Müşterinize ulaşma süreci Kargonun teslimatına göre değişkenlik gösterecektir.
 
Kapıda ödeme sistemi varmı ?
 
Kapıda ödeme sistemi yoktur.
 
Siparişleri size nasıl geçeceğiz ?
 
Siparişleri modacar.com.tr’den manuel olarak geçebilirsiniz.
 
Ödemeyi nasıl yapabilirim ?
 
Ödemeleri kredi kartına peşpin fiyatına 2 taksitle veya havale/eft olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sipariş kimin adına gidecek ?
 
Buna siz karar verip, bayiliğiniz tamamlandığında bildirmeniz gerekmektedir. Sizin adınıza, kolinizle, paketinizle, koli bandınızla veya ModaCar adına gönderilebilir. Kargolama sırasında alt limitsiz  , firmanızın broşürlerini ya da hediyelerinin eklenmesini de talep edebilirsiniz.  
 
 

Konsept – İnovasyon;

ModaCar olarak 1978’den beri, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 4.400 ürün içeren konsepte sahibiz.

Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.

Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.

Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.

Üretim;

Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız.

Şirketlere, promosyon firmalarına vb kalıp, dikim, nakış gerektiren ürünler, özel tasarımları 6000 m2 kapalı üretim bandında, AR-GE desteğiyle üretebiliyoruz.

İhracat;

Taiwan, Hong Kong, Kanada, İtalya,Amerika ofisleriyle 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.

Drop Shipping >

XML bağlantısı ile otomatik veri iletişimi sayesinde 1 günde aktif edebilirsiniz. Siz sadece satış yapın, gerisini bize bırakın. 

E-ticaret sitelerine, pazaryeri konseptlerine tek noktadan sunuyor, sorunsuz e-ticaret desteği veriyoruz. Her sattığımız ürüne özel önem veriyor, titizlikle hazırlıyoruz. Tek Tuş sistemi ile manuel müdaheleler tamamen devre dışı bırakıyor, % 100 otomatikleşmeler gerçekleştiriyoruz.

Xml çıkışımız ile tüm ürünleri sisteminize veya pazaryerlerine kolayca entgere edebilirsiniz. Siparişlerinizi sizin adınıza 60 dk’da kargoya teslim ediyoruz.

Toptan Satış;

Dükkanın mı Var ? Sürekli alım mı yapacaksın ? Çok daha uygun fiyatlar, toptan alım yapmak isteyenler için www.arabayaservis.com’la % 70'e varan fiyat avantajları ve 9 taksitle  "Toptan Çözümler" sunuyoruz.

 Bilgi almak için hemen web@modacar.com.tr 'den irtibata geç. Detaylar için www.modacarkurumsal.com’u ziyaret edebilirsin.

 

 

MARMARA Rivoluzione, Creative Solutions