ModaCar PowerUP Gen49D Dizel Yakıt Sistemi Bakımı 427051

son -2 Adet var. Acele edin!


  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !

PowerUp - Kanada -Maryn International

Uygulama;

GEN49D, tüm dizel yakıtlarla her mevsimde kullanılır. Katkı oranı %0.08 veya 125 litre yakıta 100 ml; 1250 litre yakıta 1 litredir.

BU ÜRÜN BİR KATKI DEĞİL - SİSTEMİ REVİZE EDER !

GEN49D, tüm dizel yakıtlarla her mevsimde kullanılır.
GEN49D, silindirin üst kısmında, enjektörlerde ve yakıt pompasında sürtünme ve aşınmayı azaltan güçlü bir sentetik yağlama paketi içerir. Sürtünme aşınmanın azalması motorun randımanı arttırır, söz konusu parçaların çalışma ömrünü uzatır. Genel bakım maliyetleri düşer ve bakım aralıkları uzar.
Dizel yakıtın bir özelliği de korozyona elverişli olmasıdır. Nem ve aşınan parçaların neden olduğu metal parçacıklar ile demir oksit gibi korozyon oluşturan maddeler, yakıt filtrelerine ve enjektörlere zarar verebilir. GEN49D tüm yakıt sisteminde korozyon ortamını etkisiz kılan, birinci sınıf istikrarlı bir yakıt elde etmek için paslanma ve korozyona karşı eşsiz bir koruma sağlar.
Dizel motorlar doğası gereği kirlidir. Yüksek ısı ve iç korozyon, katı parçacıkların oluşmasını neden olur. Bunlar enjektörler ve buji filtreleri üzerinde birikerek motorun randımanını düşürür. GEN49D yakıt sistemini temizleyen ve korozyona karşı tüm yüzeyleri koruyan, yakıt enjektörlerini temiz tutarak ideal bir püskürtmeye olanak veren güçlü bir deterjan paketine sahiptir. Temiz bir motor daha randımanlı çalışır, daha yüksek enerji yaratır ve daha az yakıt kullanır. Saha testleri GEN49D kullanılarak temizlenen motorlarda önemli oranda yakıt tasarrufu sağladığını göstermektedir.

Ürün Özellikleri :

GEN49D, soğuk akış özelliklerini geliştirir ve antijel koruması sağlar. Yakıtınız en soğuk havalarda bile jelleşmez, sıvı niteliğini kaybetmez. Bu özellik soğuk ilk çalışma performansını yükseltir. Motorun dayanıklılığını arttırır, ısınma süresini kısaltır, çalışma hararetini düşürür. En soğuk havalarda bile anahtarı çevirdiğiniz anda aracınızın çalışacağından emin olabilirsiniz.
Yakıt tasarrufu sağlar.
Enjektördeki tortuları temizler.
Yakıt sistemini temizler, yağlar, korur.
Kışın soğuk havalarda jellenmeyi önleyici koruma sağlar.
Yakıt deposunu ve tüm sistemi pas ve korozyondan korur.
Yakıtın setan sayısını yükselterek motorun gücünü arttırır ve zararlı emisyonları azaltır.
Üstün temizleme gücü sayesinde bakım ihtiyacı azalır.
Yağlanmayı güçlendirerek pompa ve enjektör yıpranmalarını önler.
Alkol içermez, sudan ayrışma özelliği vardır.
Çok düşük kükürtlü (%0.015) dizel yakıtların yağlanma standartlarına uygundur.
2 numara dizel yakıtı premium kalitesine yükseltir motorun daha verimli çalışmasını sağlar.
GEN49D, özel olarak tasarlanmış mükemmel bir dizel yakıt katkısıdır. Dizel yakıtlardan beklenebilecek tüm özellikleri sağlayacak nitelikte hazırlanmıştır. O nedenle setan sayısını arttırma, jelleşmeyi önleme, mükemmel bir yağlama ve temizle, yakıt verimliliğini yükseltme ve motorun hayati parçalarının ömrünü uzaltma amaçlarıyla kullanılan farklı ürünlerin sağladığı yararların tümünü, tek bir ürünle sadece GEN49D ile elde etmek mümkündür.
Günümüzde hava kirliliğin önlenmesine yönelik çalışmalar, giderek daha düşük kükürt içeren yakıtların kullanılmasını öngörmektedir. Ancak yakıttaki düşük kükürt oranı onun yağlanma ve soğuk akış özelliğini olumsuz etkiler, Enerji performansını düşürür. GEN49D, dizel yakıtınızla karışarak yağlama ve soğuk akış özelliklerini, motor randımanını ve motor gücünü arttırır. Çok düşük kükürtlü (ULSD) dizel yakıtın yarattığı performans sorunlarını giderir. Yakıtınıza günümüzün gerektirdiği dizel yakıt niteliklerinin üzerinde özellikler kazandırır. vAteşleme geliştirici katıklar, yakıtın setan sayısını 1-2 puan arttırabilir. Setan sayısı dizel yakıtın ateşleme kalitesini gösteren bir kriterdir. Yüksek setan sayısı olan yakıtlar, sıkıştırma zamanında püskürtme ile daha çabuk, daha güvenli ve daha temiz yanma sağlar. Bu özellik motorun randımanını yükseltirken, aynı zamanda nitrojen oksit gibi emisyonları azaltır. Soğuk havalarda ilk çalıştırma performansını arttırır, yakıt tüketimini azaltır, motor gürültüsünü keser.
GEN49D, soğuk akış özelliklerini geliştirir ve antijel koruması sağlar. Yakıtınız en soğuk havalarda bile jelleşmez, sıvı niteliğini kaybetmez. Bu özellik soğuk ilk çalışma performansını yükseltir. Motorun dayanıklılığını arttırır, ısınma süresini kısaltır, çalışma hararetini düşürür. En soğuk havalarda bile anahtarı çevirdiğiniz anda aracınızın çalışacağından emin olabilirsiniz.
GEN49D, içerdiği yakıt dengeleyici katıklarla yüksek sıcaklıklarda yakıtın niteliğini kaybetmesini önler. Bu katıklar yakıtın oksitlenmeye karşı dayanıklılığını geliştirerek hizmet ömrünü uzatır, parçacık oluşumunu ve emisyonları azaltır ve yakıtın toplam gücünü geliştirir.GÜNCEL KAMPANYALAR


3 AL 2 ÖDE ! 3.ÜRÜN HEDİYE

İster aynı ister farklı 3 ürün alın 2 sini ödeyin 1 i hediye. En düşük fiyatlı ürün hediye gönderilir.

5 TL RED İNDİRİM KODUNU AL!

Hemen üye olarak 5 TL ni ilk siparişinde dahi kullanabilirsin. 5 TL indirim kodunu buradan hemen koda dönüştür ve kullan.

Zaten üyemisin ? 5 TL indirim kodun MD5X, bu kodu 99 tl üzeri siparişinde, sepette "RED İNDİRİM KODUNU GİRİN" alanına girerek hemen kullanabilirsin 

Her ürüne hediyen var. Hediyeni, her ürünün altında göreceksin ve otomatik sepete eklenecek. ÜYE GİRİŞİ YAPTIKTAN SONRA HEDİYE EKLENEBİLİR.


HIZLI SİPARİŞ VE KARGO


Yeni müşteriysen bile, Siparişini sadece 60 sn gibi bir sürede verebilirsin. Hızlı ve zaman kazandırıcı.

16:00'a kadar verdiğin sipariş 60 DK'DA KARGODA (C.tesi ve Pazar siparişleri P.tesi dikkate alınır.)

Alt Limitsiz Kargo Bedava


HEDİYE ÇEKİ


Sana tanımlanmış veya kazandığın HEDİYE ÇEKİNİ hemen kontrol edebilir ve sepetinde "RED. İNDİRİM KODU" alanına girerek anında indirim alabilirsin.


KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ


Alt limitsiz Peşin Fiyatına Faizsiz 6 Taksit.

21 Banka Kartına aylık sadece %2 farkla 9 taksite kadar kolay ödeme.

Hangi bankalar dersen, ürünlerin detayında hemen ürün resminin altında bu bilgiyi görebilirsin


HIZLI DESTEK VE SORUNLAR


destek@modacar.com veya WhatsApp 0530 690 2686  30 dk'da hızlı destek alın. İade, değişim ve tüm sorunlarınızı çözün


SIK SORULANLAR


Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya "hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız" ve durumu, Whatsapp 0530 6902686 veya destek@modacar.com’ a bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)

Kargo ücreti bana mı ait?

50 TL Üzeri Kargo Ücretsizdir. Bu tutarın altında 5,90 tl kargo eklenecektir.

Siparişimin aynı gün kargoya verilmesi için en geç saat kaça kadar sipariş vermeliyim?

Saat 14:00’a kadar verilen siparişiniz aynı gün kargolanmaktadır. Havale siparişlerinizde daha hızlı işlem için Whatsapp Whatsapp 0530 6902686 iletişime geçin. Cuma günü 14:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

İade ederken kargo ücreti bana mı ait?

Kolay iade ile istediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. İade ederken, eğer ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Fakat teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir.

Mail ile sipariş verebilir miyim?

e-posta ile sipariş maalesef alınmamaktadır.

Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilir miyim?

Evet gönderebilirsiniz.

Kargo kapıma teslimat yapıyor mu?

Adresiniz kargo firmalarının teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bazı köy veya yerleşim alanlarına uzak noktalarda kargo en yakın şubesine kadar teslimat yapabilmektedir.

Havale ücreti size mi ait?

Havale ücretleri bankanızın belirlediği oranlar olduğundan bize ait değildir

Kargo kaç günde teslim ediyor?

Kargo firması dağıtım yapabildiği her adrese 1-3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Banka kartları ile ödemelerinizi 3D Secure Sistemi (zorunlu) ile yapabilirsiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.