SATINALMA

Neden ModaCar ?

ModaCar kuruluş amacı olan sorunsuz tedarik hizmeti anlayışı ile bayiliğini ve distribütörlüğünü aldığı markayı sahiplenerek çalışmalarını sürdürmektedir. 1999 yılından itibaren E-Ticaret ve kurumsal satış kanallarında sorunsuz hizmet ile tedarik zincirini sağlam temellere oturtmuştur. 1900 e-ticaret firmasına ,4.400 ürün ile tedarik hizmeti sunmaktadır.

Entegrasyon

ModaCar,ürün ve markanızı,görsel ve ürüne ait datalar hazır olduktansonra max. 48 saat içerisinde 1900 e-ticaret firması ve 2452 kurumsal firmaya, gelişmiş hızlı alt yapısı sayesinde "TEK TUŞ" la iletmektedir. İletilen bilgiler e-ticaret sitesinde online olarak yayınlanmakta ve satışa sunulmaktadır.. "Tek Noktadan Tüm Dünya ya!"ilkesi ve avantajıyla rakiplerinden ayrılmak değil,r akipsizdir.

Bu sayıdaki noktaya ve 1 milyon tık almakta ve 2 milyona yakın sayfa görüntülenmekte olan sitelere, siz iletişime geçmenize gerek kalmadan ve zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yürütülmektedir. 

İthalat ve üretimciler için verilen hizmet ve avantajlar:

Bu sayıdaki noktaya iletişime geçmek, görüşmeler yapıp ürün pazarlanmasını sağlamak, satış sonrası kampanya, ana sayfada ürünlerinizin görüntülenmesi, mailing, gazete, tv, radyo, görsel basın reklamlarını yönetmek oldukça zor, zahmetli ve manuel olduğundan imkansız dahi olabilir. Tüm bu hzmetler tarafımızdan profesyonel olarak yürütülmekte ve satış kanalında son kullanıcı fiyatlarını, ithalatçıların geleneksel kanalındaki fiyatları bozmayacak şekilde koruyarak, fiyat istikrarı sağlamaktadır.

Markanın logosunun, ürün görsellerinin markaya yakışır şekilde sunulmasına dikkat edilmektedir. Tedarik sürecini hızlı tutarak son kullanıcıya mümkün olan en kısa sürede ulaştırmaktadır. E-Ticaret kanalının özelliği tüketicinin yorulmadan ürünlere ulaşabilmesi hizmetini satınalabilmesidir. Ülkemizde bazı noktalarda ucuzluk ön plana çıkarılmış olsada e-ticaretin aslı ayağa gelen hizmettir, önümüzdeki günlerde kanalın bu mantığa oturacağına inanmaktayız ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz. Satış sonrası desteğini en tatmin edici şekilde vermektedir.

E-Ticaret kanalı için yatırım yapan ve kendini her geçen gün geliştiren, ürün sayısını artıran ve yeni kategoriler ile bir e-ticaret tedarik portalı olma yolunda ilerleyen ilk ve tek firmayız. ModaCar genişleyen ürün sayısı ve kategorileri ile satınalma gücü katlanarak çok daha avantajlı imkanlar sunar hale gelmiştir. ModaCar her bayisine haftalık özel fiyatlı ürünleri birebir görüşerek sunmakta, bu özel ürünler her bayide farklılık göstererek hiçbir bayiyi çakıştırmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün konusunda fiyatın dışında o an pazarda hangi ürün gruplarının satıldığı konusunda Bayilerine bilgi desteğide vererek kanalı doğru yönlendirmeye çalışmaktadır. 

ModaCar e-ticaret firmanın satınalma ve ürün yöneticileri ile yoğun görüşme trafiği içinde olarak pazarlama destek projeleri, promosyon puan katalogları, bölgesel bayii yada alt bayii kampanyaları organize ederek adetli ürün tedarik çalışmaları yapmaktadır. Bu bağlamda çağımızın en büyük ulaşım portalı olan internet ortamında markanızın, firmanızın ve ürünlerinizin bilinirliliğini arttırmak ve site rank oranlarınızı inanılmaz oranlarda yükseltmek istiyorsanız bizimle irtibata geçin!  Bu bağlamda satışlarınız çok daha artabilir ve yeni ufuklara bakmanız kolaylaşır. 

satinalma@modacarkurumsal.com