Simoni Racing Maschera Nano 2 Yıl Yağmur Kaydırma Maskesi 422746  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !


Simoni Racing Maschera Nano 2 Yıl Yağmur Kaydırma Maskesi 106108, Otomobil Camları ve aynaları Vitrin Camları,Duşakabin,cam lavabo ve her türlü suya maruz kalan cam yüzeylerin hepsinde kullanılır
NANO TEKNOLOJİK Yapısıyla, Özellikle yan ve arka camlarda görüşü zorlaştıran yağmur damlalarının camda durmamasını sağlar ve parlak sürüş sunar. İçeriğindeki silika nanopartiküller ile otomobil cam yüzeylerine sıvı ve yağ itici özelliği kazandırarak, camların su kaydırıcı etki ile leke tutmaz ve kolay temizlenir olmasını sağlar.
Uygulandığı yüzeyin üzerini kaplayarak tamamen görünmez bir katman oluşturur ve cam yüzeyin dokusunda, görünüşünde veya renginde hiçbir değişiklik oluşturmadan sıvı, kir ve lekeden korur.
Çamur ve tozların camlara yapışmasını geciktirirken, temizlenmesini de kolaylaştırarak camların sürekli ilk günkü parlaklığında kalmasına yardımcı olur.
Off-road koşullarda aracınızı çamur kirlenmesine Karşı korur.
Aracınızla saatte 40 km üzerine çıktığınızda ön camda yağmur kaydırma etkisini rahatlıkla görebilirsiniz
Silecek kullanımı %90 a kadar azalır.
50 ML Nano Teknolojik Formül

Simoni Racing Maschera Nano 2 Yıl Yağmur Kaydırma Maskesi 106108 ,kullanırken Uygulanacak yüzey kirden ve yağdan tamamen arındırılmış ve kuru olmalıdır.
Uygulanacak yüzeyde deterjan, sabun kalıntısı olmadığına emin olunuz.
Gerekirse yüzeyi su ile iyice durulayınız.
Şişeyi birkaç kez çalkalayınız. Uygulama yapılacak yüzeye eşit şekilde spreyledikten sonra beklemeden, hav bırakmayan bir bez yardımıyla yüzeye dairesel hareketler ile eşit şekilde yayarak kurutunuz.
MetreKareye önerilen 20 kez ( ortalama 7 ml) püskürtülmesidir.
Çok Satanlar İlgini Çekebilir