%80AZ ÖDE- FAİZSİZ 6 TAKSİT

Simoni Racing Mucize Kurulama Silme Havlu 422866  !    Buraya Tıkla! Stoğa Girince Haberin Olsun !


ÜRÜN KODU : HBV0000014J36


Simoni Racing L'amore in forma d'automobil Aşk’ın Otomobil Hali..

2014 yılında Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan SIMONI RACING, Türkiye satış liderliğindeki iddiası ile yepyeni ürün modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Merkezi ITALYA’da yer alan ve profesyonel kadrosu ile SIMONI RACING; Hayallerinizdeki otomobili özgürce donatmanıza olanak tanırken, kendi geliştirdiği teknolojisi ile beklentilerinizin üzerinde bir konfor ve başarı vaat ediyor. Ufak bir kafa Karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bir otomobile sığmayacak kadar fazla güven biriktirdik SIMONI RACING Hadi,sende konforu onunla yaşa,sizinle her şeyi paylaşan o muhteşem araç için geliyor..Simoni Racing ihtiyacınız olan tüm ürünleri kalite ve güven adı altında sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyor.
Siz değerli müşterilerimizin kolaylığı için Simoni Racing sizlere gün geçtikçe yeni ürünler sunmaya devam ediyor.
Bu ürünümüzde cam kaporta alanında sorunsuz biçimde kullanacağınız bir ürün tanıtıyoruz.
Pamuklu sıkı dokunmuş bu havlu ile aracınızın cam ve kaportasını iz bırakmadan sorunsuzca silebilirsiniz ürünümüzü istediğiniz ebatlara bölerek çoklu ve uzun süre kullanabilme özelliğine sahiptir.
-Cam
-Kaporta
-Torpido
Gibi alanların temizlenmesinde kullanacağınız bu ürünümüz 4 METRE uzunluğa sahiptir.
Nasıl Kullanacaksınız ?

Öncelik olarak ürünü tamamen açıp düz bir alana seriyoruz makas yardımı ile 45x45 ebatlarında bölerek sorunsuzca kullanabilirisniz. iz bırakmaz.
Dikkat: Ürünümüzü kesinlikle el ile yırtarak bölmeyiniz kaporta ve cam üzerine pamuk parçaları bulaşma riski vardır bu durum sizi rahatsız edebilir.TOPTAN SATIŞ arabayaservıs.com