Simoni Su Geçirmez Microfiber Araç Yıkama Eldiveni

MARKANIN ÜRÜNLERİ : Stok : 0 Adet


  Ürün Şimdilik Tükendi Ama Sizin İçin Temin Edebiliriz. Hemen Destek@modacar.com.tr'ye Üründen istiyorum E-Posta Gönderin Ya da Stoğa Girince Haberim Olsun'u Tıklayın!!    Stoğa Girince Haberim Olsun!

ÜRÜN KODU : HBV000001ENFLSimoni Racing L'amore in forma d'automobil Aşk’ın Otomobil Hali

2014 yılında Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan SIMONI RACING, Türkiye satış liderliğindeki iddiası ile yepyeni ürün modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Merkezi ITALYA’da yer alan ve profesyonel kadrosu ile SIMONI RACING; Hayallerinizdeki otomobili özgürce donatmanıza olanak tanırken, kendi geliştirdiği teknolojisi ile beklentilerinizin üzerinde bir konfor ve başarı vaat ediyor. Ufak bir kafa Karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bir otomobile sığmayacak kadar fazla güven biriktirdik SIMONI RACING Hadi,sende konforu onunla yaşa,sizinle her şeyi paylaşan o muhteşem araç için geliyor..

GENEL ÜRÜN TANIMI  
Simoni Racing
ihtiyacınız olan tüm ürünleri kalite ve güven adı altında sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyor.

Simoni Racing güvencesi ile tarafınıza sunulmuş olan bu ürün günümüzde araç temizliğinde yıkamada kullanılan ürünlerin arasında en güvenli ve sorunsuz yıkamaların
başında gelmektedir. NEDEN Mİ ?

Bir çok araç yıkanırken mutlaka ve mutlaka çizilmektedir.SÜNGER yada buna benzer yardımcı ürünler ile aracınızı yıKarken ilk anda göz ile görülmesede çiziliyor
bunun farkına yaklaşık10 ile 20 sonrasında varıyorsunuz araç kaporta üzerinde kılcal ince cizikleri dikkatli baktığınız anda rahatça göreceksiniz.
Bunlara önlem olarak tasarlanmış olan bu ürün hem aracınızı çizmez ve yıkama esnasında su geçirmediği için elinizin ıslanmasına da izin vermez.
Üzerine özel olarak dokunmuş olan yumuşak pamuklu tüyler sayesinde araç üzerinde kolay bir uygulama sağlar ve aracınızıçizmeden sorunsuz bir işlem ile bitirmenizi sağlar.

Simoni Racing  L'amore in forma d'automobile Aşkın Otomobil Hali

 İlgini çekecektir