Simoni Şarj Noktalı Cep Telefon Tutucu 422726

Bu ürün 12,5 tl + kdv'den başlayan TOPTAN fiyatlarla arabayaservis.com'da

SON : 9 Adet
38,87 TL
ÜRÜN KODU : HBV0000014J1C


Simoni Racing L'amore in forma d'automobil Aşk’ın Otomobil Hali...

2014 yılında Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan SIMONI RACING, Türkiye satış liderliğindeki iddiası ile yepyeni ürün modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Merkezi ITALYA’da yer alan ve profesyonel kadrosu ile SIMONI RACING; Hayallerinizdeki otomobili özgürce donatmanıza olanak tanırken, kendi geliştirdiği teknolojisi ile beklentilerinizin üzerinde bir konfor ve başarı vaat ediyor. Ufak bir kafa Karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bir otomobile sığmayacak kadar fazla güven biriktirdik SIMONI RACING Hadi,sende konforu onunla yaşa,sizinle her şeyi paylaşan o muhteşem araç için geliyor..


Simoni Racing güvencesi ile tarafınıza sunulmuş olan bu ürün aracınızın konsolunda Telefon Tutucu + kaydırmaz ped + Şarj Aleti olarak görev yapar.
kişisel eşyalarınız, cep telefonları, bozuk para, anahtar, gibi öğeleri tutabilir.
Nano taban ile konsoldan kaymasını engeller ve sürücüyü rahatsız edici durumlar yaratmaz.
Kolay görüntüleme telefon ve navigasyon için araç gösterge paneli üzerinde rahat bir sürüş sağlamanıza olanak tanır.
En çok satan akıllı telefon ve PDA cihazları arasında yer alan bu fonksiyonel ürün Jel malzemesi sayesinde herhangi bir işlem yapmadan konsola tutunur.
Android telefonlar ve iOS sistemi (iphone) her ikisi için de uygun bir şarj kablosu bulunan bu ürün çok fonksiyonlu olarak donatılmıştır.
IPhone 6/6s, 6 Plus /ile uyumlu 5 5c 5s, HTC iPad Air, Samsung Galaxy S6, S5, S4, S3 Not 3 4 aynı ölçü ve Diğer Cihazlar
Bluetooth Android IOS Akıllı cep telefonları ile uyumludur. Detay fotoğrafları incelemeyi unutmayınız.
TEKNİK ÖZELLİKLER:
Voltaj Giriş: DC 5V/2,1A
Voltaj Çıkış: DC 5V/2,1A
Toplam Ağılık: 200 gr
Cihazlar: Iphone/Android/Akıllı Telefonlar/ VB Cihazlar.

Nasıl Kullanacaksınız ?

Ürünümüzü montaj yaparken resimlerde gördüğünüz gibi 2 Adet fonksiyonel tutucu bacaklar bulunmakta bu bacakları ped üzerinde bulunan deliklere hizalı şekilde monte edip konsol üzerine yerleştiriniz.
Şarj kablosu montajı için 12v Usb girişine kablomuzu taktıktan sonra ped üzerinde bulunan çember yuva içerisine cihazın (BEYİN) olarak adlandırdığımız aparatı monte ediniz.


Cihaz kullanıma hazır hale gelecektir.