Turkiye
 
SİYAHBEYAZ İNOVASYON AKSESUAR PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
Seyrantepe Mh. İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. NO:105/14 Kağıthane
Istanbul, Turkiye
 
info@modacar.com
 
Legal
 
Tescilli markalar > modacar, transformacion, kaktüskedi , brillantcare, homecare, mastercare, simoni racing 
legal@modacar.com 
 
Global 
 
ModaCar MR Multi Rivoluzione inc.
177 Huntington Ave Ste 1703, Boston, MA Boston U.S.A
us@modacar.com
 

Konsept – İnovasyon;

ModaCar, araç aksesuarları, araç malzemeleri, Motorsiklet ve Bisiklet malzemeleri, yapı market, ev, ofis ve kişisel ürünler olarak 3.000 ürün içeren konsepte sahibiz.

Otomobiller için araç içi aksesuarları, araç dışı aksesuarlar, araç brandaları, oto paspasları, trafik emniyet kitleri, torpido ve koltuk bölgesinde sürücü ve yolcu ihtiyaçlarına yönelik çözümler, araç dışında, trafik setleri, bijon anahtarı, aydınlatma ürünleri, oto cila ve bakım ürünleri, bagaj çantaları, eşya ve bisiklet taşıyıcılar gibi bir çok ürün yer almaktadır.

Motorsiklet ve Bisiklet için yedekparça ve aksesuar malzemeleri, Kişisel ürünlerden, ütü kolasından anahtarlıklara, mangal ve barbekü malzemelerinden outdoor kamp ürünlerine uzanan geniş ürün yelpazesi de mevcuttur.
Ev, ofis, banyo, bahçe gibi ürünler de temizlik ürünleri, boyama, el aletleri, bahçe aydınlatma ve saksı gibi ürünleri kapsamaktadır.

Üretim;

Hazır ürün satışı yanı sıra, kimyasal, sprey veya dökme bazlı her tür araç ve yapı ürünü üretebilmenin yanı sıra, hazır ürünlerden de çözümler sunmaktayız. Şirketlere, promosyon firmalarına vb kalıp, dikim, nakış gerektiren ürünler, özel tasarımları 6000 m2 kapalı üretim bandında, AR-GE desteğiyle üretebiliyoruz.

İhracat;

Taiwan, Hong Kong, Kanada, İtalya,Amerika ofisleriyle 33 ülkeye ihracat yapıyoruz.

Çalışma Saatleri 
P.tesi - Cuma 09:00 - 17:00
 
2020 > 1.Yıllık Tatil Günleri 27 Haziran - 5 Temmuz 2020
            2.Yıllık Tatil Günleri 15 Ağustos - 23 Ağustos 2020
            Ek Tatil +2 şer gün Kurban Bayramı 29 Temmuz Çarşamba - 3 Ağustos Pazartesi
 
Şirketimiz belirtilen tarihlerde yıllık tatil nedeniyle kapalı olacağından, bu tarihlerde hizmet verilmeyecektir. 15 Ağustos 14:00'dan sonraki siparişlerinizin gönderimleri tatil bitiminde gerçekleştirilecektir