KaktüsKedi Remix 100000 Kullanım Silinebilir Kalemli Tablet 714801  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Spesifikasyonlar :

Adet : 1

Ölçüler : 14.3 X 22.8 CM| 5 MM KALINLIK EKRAN 8.5 inç

ÇOCUKLAR İÇİN DAHA FAZLA EĞLENCE SUNUN: Çocukların kalbinin dünyasını çizmek için Lcd Yazma Tableti ile. Sınırsız hayal gücünü, benzersiz yaratıcılığı teşvik etmek için Çocukların resim yeteneğini serbest bırakın, çocukların resme aşık olmasına izin verin. Yazı tableti ve karalama tahtası
DAHA İYİ DENEYİM DETAYLARDAN GELİR: Parlama yok, mavi ışık yok, radyasyonsuz ve çocukların gözlerini uzun süre korumak için daha parlak ekranla eşleşiyor. LCD yazı tableti, çocukların yazı yazması ve çizmesi için geniş alan sağlar. Sil düğmesi tıklanarak ekran içeriği temizlenebilir. Tuş kilidi, yanlışlıkla temizlemeyi etkili bir şekilde önler. Daha iyi boyama ve yazma deneyimi sunar.
DAHA GÜVENLİ LCD ÇİZİM TABLETİ: Bu lcd yazma tableti pille çalışır, Diğer LCD yazma tabletlerinden farklıdır, Yazma tabletinden düşmesini önlemek için pil deposunda vida bulunur. ve çocukların yanlışlıkla yemek yemesinden kaçının.
HAFİF VE KORUNABİLİR: LCD yazı tableti yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır, Doodle tahtası sadece 150 gram ağırlığında, hafif ve taşıması kolay. İç ve dış mekan öğrenme, sınıf arkadaşı etkileşimi, eğitim etkinliği için mükemmeldir.
EN İYİ KIZ ÇOCUK OYUNCAK HEDİYESİ: Genel kağıt veya kartondan farklıdır, Bu lcd yazı tableti Yeniden kullanılabilir ve silinebilir, boyama veya yazmada karışıklık olmaz. Doodle tahtası, çizim tahtası olarak kullanılabilir.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER