Transformacion Absolute 3 Defence 250 Tıraş 750 ml Ekonomik Tıraş Jeli 715977  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Spesifikasyonlar :

Ağırlık : 750 ML

Cinsiyet :


Ortalama 250 Tıraş olabilir ve ekonomik olarak kullanabilirsiniz.
3 EFFECTIVE DEFENCE özeliğiyle, 3 koruma bakım sağlayan özel formulasyondur. MK Cosmetic Ingiltere lisansıyla üretilir.

Sakal ve Saçınız düşünülerek ve erkeklerin en iyi şekilde görünmesine, hissetmesine ve koklamasına yardımcı olma görevimizin bir parçası olarak yapılmıştır. Tıraş makineniz ve değerli jelimiz arasında yastıklı bir tabaka ile mükemmel tıraş konforunu yaşayın. Bu Tıraş Kremi yastığı sadece rahat olmakla kalmaz, tıraş sırasında yastıklı bir tabaka oluşturarak çizikleri ve kesikleri önlemede de son derece faydalıdır.
Tıraş Kremi, tıraşınızın pürüzsüz ve nazik olmasına ve cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur
Hepsinden iyisi, Tıraş Kremi hassas ciltler için uygun olacak şekilde formüle edilmiştir, bu da herkesin kremsi yastığının keyfini çıkarabileceği ve rahat bir tıraş olabileceği anlamına gelir.


hassas cildi yatıştırır ve tıraş tahrişine karşı korumaya yardımcı olur. Bu tıraş jeli boya içermez, bu da onu kolayca tahriş olan ciltlerde bile günlük kullanım için güvenli kılar.
Sakinleştirici formül, doğal, yatıştırıcıdır.
Cilt Koruma Teknolojisi, tıraş bıçağının kaymasını iyileştirir, yakın ve ekstra rahat bir tıraş sağlar. Tıraş tahrişinin 3 belirtisiyle savaşmaya yardımcı olur: Yanma, kuruluk, ve sakal kaşıntısı. Cilt sağlıklı ve bakımlı görünür, rahat ve pürüzsüz hisseder.