Transformacion Absolute Burun Siyah Nokta Sökücü Bant 716263

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 27,67 TL 12 Adette: 26,14 TL

24 Adet var. Acele edin!
TL68,19
TL30,75
%55 İndirimliÖzellikler :

Renk : Bantlar beyaz veys siyah renk olarak gönderilebilir.  DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Ne alacaksınız ? :  4 adet ortalama 1 ay kullanım 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : C-bond teknolojisii kullanan Transformacion Absolute, cildi değil siyah noktaları bağlamak ve çıkarmak için haftada bir kez kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

Yeni,paketinde, temiz ve diğer yüz bantları kadar tuhaf olmadığını fark edeceksiniz. Tüm cilt tipleri için uygundur ve haftada bir veya iki kez kullanılabilir.

GÖZENEKLERİNİZİ ANINDA AÇIN - Transformacion Absolute Gözenek Şeritleri, cildinizi arındırmak için gözenekleri anında temizler ve tıkanmış gözenekleri sadece 10 dakikada en derin temizlik için açar

SİYAH NOKTALARI AZALTIN ​​- Transformacion Absolute kullandığınızda sonuçları anında görün. Sürekli kullanımla siyah nokta görünümünün azalmasına yardımcı olabilir ve gözeneklerinizin boyutunda gözle görülür bir azalma görebilirsiniz.

YAĞLI CİLT KONTROLÜ - Transformacion Absolute ile cilt bakım rutininizi canlandırın. Bu kullanımı kolay şeritler, gözeneklerinizdeki kiri ve yağı temizlemeye yardımcı olarak cildinizin taze ve temiz hissetmesini sağlar.

CİLT DEĞİL SİYAH NOKTALARA BAĞLANIR - C-bond teknolojisii kullanan Transformacion Absolute, cildi değil siyah noktaları bağlamak ve çıkarmak için haftada bir kez kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Eşsiz olarak geliştirilmiş gözenek şeritlerimiz, kiri güvenli ve etkili bir şekilde çıkarmak, yağlı cildi azaltmak ve siyah noktaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için bir mıknatıs gibi hareket eder.

Her kozmetik uzmanı, gözenek boşlukları ve görünür siyah noktalarla parlak bir cilde sahip olamayacağınız konusunda hemfikirdir. Ve elbette, aynı şey tüm malzemeleri çıkarmayan bir gözenek giderici için de geçerlidir! Ama şimdi Transformacion Absolute ile diğer yamaların eksik olduğu her şeyi kaldırabilirsiniz!

Daha fazla heyecan ve daha az tahriş: Süper bir mıknatıs gibi! Islak olduğunda, nano jel parçacıkları her komedon ve beyaz noktanın yüzeyine yapışır. Kurutulduğunda, gözenek şeridi siyah noktalara yapışır (cildinize veya saçınıza değil) bu nedenle manyetik çekme yalnızca gözenekleri hedefler!

NASIL KULLANACAKSINIZ : Bazı gözenek temizleme şeritleri yapışmazken, diğerleri cildiniz için kötüdür! Yüzeydeki kiri köpüren bir temizleyici ile çıkarın, ardından gözenekleri açmak ve cildi nemlendirmek için buhar maskesi uygulayın. Siyah nokta bandı uygulayın ve kurumasını bekleyin. Ondan sonra çıkarılabilirler! Bunu haftada bir veya iki kez yapın ve 4 şerit 1 ay sürecektir.

1. Temizledikten sonra, burnu temiz suyla iyice ıslatın, burun bandının şeffaf filmini çıkarın ve havayı çıkarmak için burun köprüsü boyunca burun macununun pürüzsüz yüzeyini burun alasının iki tarafına bastırın.

2. Burun yamasının tamamen kurumasını ve sertleşmesini bekleyin (beklerken burun yamasını hissetmeyin). Burun yamasını alarmın her iki yanından burun köprüsüne kadar çıkarın ve aşağıdan yukarıya doğru hızlıca çıkarın.

3 Son olarak, burun ve burun üzerine biraz toner uygulayın.
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.