Transformacion Acil Durum Battaniyesi 714803

TL116,82
TL59,47
%49 İndirimliSpesifikasyonlar :  

Materyal :

Adet : 1

Ölçüler : 92 CM X 2 MT

Kalınlık : 0,026 mm


Acil kamp çantası ve kurtarma uyku tulumu: Acil kamp çantası, acil durumlarda ısı koruma işlevi ve ısı yalıtımı sağlar. Bu, kritik anlarda sıcak tutmak için hayatta kalma veya kamp malzemelerinin önemli bir parçasıdır.
Ultra hafif ve katlanabilir: Uyku tulumu alüminyum kaplı PE filmden yapılmıştır (kalınlık: 0,026 mm, ağırlık: 120 gram), hafif, su geçirmez ve taşıması kolaydır. Acil uyku tulumu küçük bir boyuta katlanabilir ve neredeyse her yerde saklanabilir, bu nedenle sırt çantasında diğer ekipmanları yerleştirmek için yeterli alan vardır.
Bir sinyal göndermek için kullanılır: parlak turuncu çok belirgindir ve acil bir durumda bir tehlike sinyali gönderir. Acil uyku tulumu ise tam tersine mümkün olduğu kadar öne çıkıyor. Sonuçta, hayatta kalmak önce eve güvenli bir şekilde döndüğünden emin olmalıdır.
Kompakt boyut: Kamp çantası, 10.5 cm x 7 cm'lik kompakt bir boyuta ve 120 gram ağırlığa katlanabilir. Tamamen açıldığında yüksekliği 92 cm x 200 cm'dir.
Çeşitli senaryolar için uygundur: acil durum battaniyeleri, piknik battaniyeleri, açık hava etkinlikleri, maceralar, yürüyüş, seyahat ve diğer tüm acil durum etkinlikleri için çok önemlidir.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER