Transformacion Akuis Paslanmaz Çelik Kahve Çay Soğuk İçecek Mug 716351 


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.

Materyal : İÇ- Paslanmaz Çelik DIŞ-Renkli ABS Kaplama

Ölçüler : - 400 ml kapasite - 10 cm x 7,7 cm çap - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :
Alt gövde kaymaya önlem amaçlı ped ile kaplanmıştır.

𝗣𝗥𝗘𝗠𝗜𝗨𝗠 PASLANMAZ ÇELİK : Özellikle paslanmaz çelikten üretilen yalıtımlı bardak, içine dökülen içeceklerin sıcaklığını korumak için çift cidarlı vakum yalıtımı sağlar. Ayrıca kahve fincanını dayanıklı, kırılmaz ve süper kolay yıkama sağlar.Kahve kupasının astarı tat vermez ve paslanma yapmaz, elde yıkanması tavsiye edilir. Kahve kupa gövdesinin yapısı sağlamdır, uzun süre kullanılabilir.

YALITIMLI VE KORUMALI KAPAK : khve bardağı, lastik contalı bir kapakla gelir ve sıkı bir uyum sağlar. Geniş, rahat tutuşlu, kaymaz sap, kahve kupanızı sıcak ve sevecen bir kucaklamada tutmanıza yardımcı olacak, aynı zamanda içmeyi de kolaylaştıracak.

Paslanmaz çelik kupa, tutması kolay, dayanıklı renkli plastik kaplama ile kaplanmıştır. Tere dayanıklı tasarım parmakları kuru tutar.. Günde daha fazla demlenmiş sıcak kahve içebilen bir kahve bağımlısıysanız, kapaklı kahve fincanı beklentilerinizi karşılayacak ve terletmeyecek.

ÇİFT CİDARLI KORUMA : afif ve şık yalıtımlı Mug,400 ml kahve veya çay tutabilir ve sıcak sıcaklıklarını saatlerce koruyabilir, ayrıca en sevdiğiniz buzlu soğuk içecekler, meyve suyu veya kokteyl için harika çalışır. Güzel sıcaklık muhafazası, mükemmel kalite ve modern tasarım, seyahat kahve fincanını her ailenin sahip olması gereken, açık hava partileri veya sadece evde rahat geceler için mükemmel bir aksesuar haline getirir.

KAYAR KAPAKLI KAHVE MUG FİNCANI: İyi sızdırmazlık sağlayan kauçuk contalı kapak sağa-sola dönerek kapalı-açık pozisyona getirilebilir. Sıçramadan etkilenmemek açmak için kolayca kaydırılır. Sürgülü kapağın kapatılması, kupa kullanılmadığında temiz tutar. Üstte içme deliği vardır.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.