Transformacion Dookita Köpeklere Ölü Tüy Masaj ve Temizlik Fırçası 716013

TL58,55
TL29,85
%49 İndirimliSpesifikasyonlar :

Materyal : Plastik ana gövde üzerine, silikon el tutma bölgesi, çelik korumalı tel 

Ölçüler : 12 x 18 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI :  Büyük veya küçük, kısa veya uzun tüylü köpekler vb hayvanlar

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : köpeklere özel Paslanmaz pim uzunluğu 1.7 cm

Malzeme: Plastik, Metal Kullanımı kolay, başlatması kolay Tarak, evcil hayvanınızın tüylerinin daha esnek ve parlak olmasını sağlamak için saçların dolaşmasını önleyebilir. Ölü gevşek ve dökülen evcil hayvan tüylerini giderir. Evcil hayvanınızı bakımlı tutar Aynı zamanda cilt direncini artırabilir ve yorgunluğu giderebilir Yön boyundan omuza, sırta, göğüse, bele, karına, kıç bölgesine, baş, uzuvlar ve kuyruğa başlamalıdır


Ayarlanabilir iğne gövdesi: saça zarar vermeden nazikçe epilasyon.

Yuvarlatılmış tarama: saçı alırken, masaj yaparken ve tarama yaparken yuvarlak taranan saç tedavisi
Köpek pet tarağı Büyük ve küçük köpekler   için uygundur
Kaymaz sap: Sap PP malzemeden yapılmıştır ve kaymaz tasarımın tutulması daha rahattır.
Saç düğümlerini etkili bir şekilde azaltın, köpeğin saçını daha parlak ve parlak hale getirin.
Antistatik tasarım, evcil hayvan konforuna izin ver, harika boş zamanların tadını çıkar.
Küçük köpekler  , KÖPEK yavruları için kullanın, kan dolaşımını teşvik edebilir ve köpeğin saçını daha parlak ve parlak hale getirebilir.
EVDE PROFESYONEL PET BAKIMI: köpeğiniz için gevşek tüyleri çıkarabilen ve dolaşmaları, düğümleri, kepekleri ve sıkışmış kiri ortadan kaldırarak evcil hayvanınızın kürkünü sağlıklı ve temiz tutan mükemmel bir araçtır.
HAYVAN İÇİN MÜKEMMEL: İnce kıllar, astarın derinliklerine nüfuz edecek şekilde tasarlanmıştır. Belirtildiği şekilde kullanıldığında, bu fırça, tüylere zarar vermeden veya evcil hayvanınızın cildini kesmeden gevşek tüyleri ve karışıklıkları giderir.
KALİTE VE RAHAT TASARIM: Fırça, ultra dayanıklı paslanmaz çelik pimlere sahiptir ve kalıplanmış bir sap, bu fırçanın yıllarca sürmesini sağlar. Rahat tutuşlu ve kaymaz yüzeyli ergonomik sap, el ve bilek gerginliğini önler.
Köpek evcil hayvan fırçası, evcil hayvanınızın zayıflamış tüylerini gidermeyi amaçlar. Köpeğinizin kürkünü gençleştirmek için kullanışlıdır, sürekli dökülmesini önler. Paslanmaz çelik kıllar statik elektriği önleyebilir, evcil hayvanlara acı vermez ve evcil hayvanların cildine zarar vermez.
Tüylü arkadaşlarınızı iyi fırçalamak için köpek fırçası, böylece evde çok fazla tüy olmasını önler. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırabilir, cilt direncini artırabilir ve yorgunluğu gidererek evcil hayvanınızın çok rahat hissetmesini sağlayabilir. Paslanmaz çelik dişler, saçın düğümlenmesini ve dolaşmasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle 4 ayaklı arkadaşın saç değişim döneminde.

Taşınabilir ve Kullanışlı Küçük ve hafif evcil hayvan tüy alıcı, evcil hayvan sahiplerinin evde evcil hayvan tüyü çıkarıcıya sahip olmaları veya hatta evcil hayvanlarla seyahat ederken çıkarmaları daha uygundur; Evcil hayvan tüy dökücüsünü gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER