Transformacion Dvı - D (24+1) To Vga Aktif Dönüştürücü Kablo (Dvı-D Erkek - Vga Dişi) 634018

%15 İndirim almak için "ONESTEP" logolu ürünlerden 6 adet satın alın ↖️

Hızlı Teslimat - 2/6 Saatte kargoda ↖️
9 Taksitle ödeme imkanı .↖️

0 Adet var. Acele edin!  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Dvı - D (24+1) To Vga Aktif Dönüştürücü Kablo (Dvı-D Erkek - Vga Dişi)

 

Dikkat: Ürün Dvı İn Vga Out'Tur.Tersi Durumda Çalıştırmaz.Yani Vga Dan Dvı Ya Dönüştürmez.

 

Bilgisayar, Uydu Alıcısı, Fullhd Medya Oynatıcısı Gibi Dvı-D Çıkışa Sahip Ürünlerinizi Vga Monitörünüze Kolayca Bağlayın!

 

Dijital Dvı Sinyali Analog Vga'Ya Dönüşecek!

Dvı-D - Vga Aktif Sinyal Dönüştürücü İle Dvı Çıkışa Sahip Bilgisayar, Uydu Alıcısı, Fullhd Medya Oynatıcısı, Ev Sinema Sistemi Vb. Ürünlerinizi Vga Girişli Televizyon, Projeksiyon Veya Monitöre Bağlayabileceksiniz. Üstelik

 

Dvı-D - Vga Dönüştürücünün Aktif Çevirici Olması Sebebi İle Bilgisayarınızdaki Eyefinity Özellikli Ekran Kartlarınızdan Aynı Anda Birden Fazla Monitöre Görüntü Aktarımı Gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çoklu Monitör Kullanımı İle Profesyonellerin Hizmetinde

Günümüzde Yüksek Çözünürlüğe Sahip Bilgisayar, Medya Oynatıcı Gibi Dvı-D Çıkışlı Halihazırda Elinizde Bulunan Ürünleri Vga Girişli Görüntüleme Cihazlarınıza Artık Bağlayabileceksiniz. Ayrıca Aktif Dvı-D - Vga Dönüştürücü İle Amd Radeon Tarafından Geliştirilen Eyefinity Teknolojisi Sayesinde 3-6 Monitörü Aynı Anda Kullanma İmkanı Sağlayan Çoklu Ekran Teknolojisini De Kullanabileceksiniz. Bu Sayede Profesyonel Çalışma Ortamınızı Çoklu Monitör Kullanımı İle Daha Etkili Ve Konforlu Bir Hale Getirebilir, Yüksek Çözünürlüklerde Oyun Oynama Zevkini Kesintisiz Yaşayabilirsiniz.

 

Ayar Gerektirmeyen Tak Çalıştır Kullanım

 

Dvı-Vga Aktif Dönüştürücünün Kullanımı Çok Kolay Olup Herhangi Bir Yazılıma İhtiyaç Duymamaktadır. Bir Ucunu Dvı-D Kaynağına Bağlayın, Diğer Tarafta Vga Görüntü Bağlantısını Yapın. Otomatik Olarak Sinyal Dijitalden Analoğa Dönüşür, Size De Vga Monitör, Tv Veya Projeksiyonda Dvı Çıkışlı Cihaz Kullanmanın Keyfi Kalır.

 

Teknik Özellikler

Dvı-Vga Dönüştürücü

Full Hd 1080P Sinyal Desteği

Dvı-D Bağlantısı

15Pin D-Sub Vga Görüntü Çıkışı

Plug&Play Özelliği

Renk: Siyah


BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLERBU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER