Transformacion Ergonomik Kirpik Kıvırıcı

Ürün Kodu : 7440000714376
TL16,95
TL7,95
%53 İndirimliSpesifikasyonlar

Adet : 1 Adet

Kirpik kıvırıcı kullanımı çok kolaydır. Aracın kendisi çok komplike gibi görünse de kullanımı gerçekten basittir. Kirpikleri kolayca kıvırarak daha çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. Kirpikleri, iki parça arasına sıkıştırıp presleyerek geriye doğru kıvrılmalarını sağalayan bu ürünler, yüzlerce yıldır kullanılmaktadır.

Kirpik Kıvırıcı Nasıl Kullanılır?
Göz makyajı yaparken far uygulaması bittikten sonra eyeliner, göz kalemi uygulamasını da yapınız. Bu işlemler bittikten hemen sonra henüz maskara süremden önce kirpikleri dışa doğru presleyebilirsiniz. Presleme sırasında bir iki dakika bekleyin. Ardından kirpik kıvırıcıyı açın. Şimdi maskara sürebilirsiniz. Maskarayı hem içten hem de dıştan sürün. Kıvrık ve dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Doğru kullanımla kirpik kıvırıcı gerçekten çok güzel ve uzun süre etkili bir sonuç sunabilir. Kirpikleri kıvırdığınız sırada ne kadar uzun beklerseniz o kadar kalıcı ve etkili bir kıvrıklık elde edebilirsiniz. Ayrıca kirpikleri kıvırdıktan hemen sonra içten ve dıştan maskara uygularsanız daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanımla kirpik dokusunun bu kıvrık şekle alışması da mümkün olabilir.


BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER