Transformacion Kalıplı Masa Oklavalı Oyun Hamuru Seti 716678

0 Adet var. Acele edin!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Ürün Özellikleri :  %100 Doğal, su, un ve tuz bazlı maddelerden üretilmiştir. Ayçiçek yapı, gıda boyası, krem tartar, potasyum ihtiva eder. Sağlığa zararlı hiç bir kimyasal içermez. Ürün üzerinde kristalleşmeler olursa bu doğal olması kaynaklıdır ve yoğrulunca geçecektir. 

Ne alacaksınız ? : 3 ADET (3 renk ) 20’Şer gramlık paketler ve 21 cm çapında oklavasıyla birlikte, oyun hamuru açma/oynama masası ile birlikte gönderilir.

RENKLİ OYUN KUTULARI: Bu 4 lü Play-Dough bileşimi paketi, yeşil, sarı, kırmızı, mavi renkler içerir.

Play-Dough renklerinden oluşan bu şenlikli koleksiyon, sanat ve el sanatları etkinlikleri yenilemek için harikadır. 4 farklı renk de partiler ve sınıflar için harikadır.

Yumuşak, parlak, toksik olmayan Play-Dough bileşimi, kil modelleme gibi sanat malzemelerini seven 2 yaş ve üstü çocukların hayal gücünü harekete geçirir.

Ağaçlar veya kardan adamlar yapıyor olun, bu büyük Play-Dough kutuları 2 yaş ve üzeri ve paylaşım için harikadır. Ayrıca evde renk koleksiyonunuza eklemek, çocuklar için tatil hediyesi olarak veya Play-Dough setleri kullanmak için harikadırlar. Bu renkler toksik değildir ve bir partide veya oyun tarihinde eğlenceli sanatlar ve el sanatları için kullanıma hazırdır.

Çocukların yapabileceği harika şeylerle eş anlamlıdır ve onlara hayal edebilecekleri her şeyi yaratma şansı verir. Çok çeşitli renkleri ve temalı kıyafetleri kullanarak, şef gibi davranabilir, ABC'lerini ve 123'lerini keşfedebilir, motor becerilerini geliştirebilir, en sevdikleri karakterleri yeniden hayal edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirler. Onlara bildiklerini şaşırtıcı ve beklenmedik bir şeye dönüştürme özgürlüğü verir ve kendi hikayelerini şekillendirmeleri için onlara ilham verir.Oyun setinde her zaman gerçekleşmeyi bekleyen bir macera veya başyapıt vardır.