Transformacion Knuckle Fade Saç Kıl Kesim Temizlik Fırçası 716068 


Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki SİYAH Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.

Materyal : Plastik saplı

Ölçüler : İç Kulp Yüksekliği: 2cm, Toplam Fırça Yüksekliği: 6.5cm, Kıl Yüksekliği: 1.8cm / 2cm, Kıl Genişliği: 5.3cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Cinsiyet : Unisex

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Hem erkekler, hem bayanlar kullanabilir. BAYANLAR : Tüy temizliği, bebek saç temizliği, kaş, kirpik kesimi gibi işlemlerde kullanılabilir
 

Güzel performans: yuvarlak şekilli sakal fırçaları sakalınızı kolayca tarar ve şekillendirir, kiri, düğümleri veya düğümleri giderir ve aynı anda cildinize masaj yaparak bıyığınızın düzgün, temiz ve pürüzsüz görünmesini sağlayarak size şık ve canlandırıcı bir görünüm kazandırır. yuvarlak şekilli sakal fırçaları yumuşak ve esnek kıllardan yapılmıştır, güzel işçilik, kolayca parçalanmamalarını ve cildinize zarar vermemelerini sağlar, kulplar ABS malzemeden yapılmıştır, güvenli ve dayanıklıdır, uzun süreli kullanıma uygundur. Pürüzsüz kulplara sahiptir, kolay ve rahat kontrol sağlar, fırçalar farklı sakal yağı, sakal balsamı veya sakal mumu ile iyi çalışabilir, sakal bakım deneyimini geliştirir ve sakalınızı sağlıklı ve parlak hale getirir


Sakal, saç veya bıyık kesiminden sonra yüzdeki kılları temizlemek - Kesilmiş kılları almak, kaliteli bir sakal düzeltmesi oluşturmanın anahtarıdır ve bu kompakt fırça, sakala tutunan inatçı kılları gidermeye çalışır, böylece istediğiniz görünümü elde etmek için tam olarak nerede kesmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Ekipmanı temizlemek için de kullanılabilir; bıçak, tarak, kesme makineleri, düzelticiler ve makas ekipmanları. Berberler, kuaför salonları ve hatta ev kullanıcıları ve seyahatler için olmazsa olmaz bir ürün.

Sonsuz kullanımlara sahip daha iyi bir fırçadır. Bilgisayar klavyenizin, ayakkabılarınızın tozunu alın ve hatta isterseniz evcil hayvanlarınızın üzerinde kullanın!

Maksimum konfor ve kontrol için, YUMUŞAK VE YOĞUN kıllarla tasarlandı.

Sap ergonomik kullanım ve ulaşılması zor bölgelerdeki tüylerin alınmasını sağlar. Kompakt tasarımı, seyahat için ideal hale getirir.
Kesme geçişleri arasında hızlı bir fırçalama işlemi veya kişisel saç bakımı için harikadır. Döngü tasarımı, elin içinde çukurlaşmaya, çalışan sırasında elin tam işlev görmesine izin vermek için parmakların dışına sarılmasına veya halkayı bir tutamaç olarak kullanmasına izin verir. Ayrıca kesme temizleme fırçası için de kullanılabilir.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.