Transformacion LifMobili Yükselik Açı Ayarlı Telefon Standı 716334

TL49,31
TL23,95
%51 İndirimliÖzellikler :

Renk : Resimdeki SİYAN Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir, anlayış göstermenizi rica ederiz.

Materyal : Sertleştirilmiş ABS Plasik 

Ölçüler : Taban ölçüleri : 14 x 7 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :  Lift dizayn tasarımıyla 14 cm’e kadar yükseltilebilir. Lifti kapatın 10 cm yükseklik olacaktır. 0-90 derece açıya kadar gözünüze ve rahatınıza göre ayar yapın

AYARLANABİLİR STANT :Telefon standı, her zaman video konferanslarla çalışan kişileri korur, Telefonu masa üzerinde dengeler, boyun yorgunluğunu gidermek için ergonomik göz hizası yüksekliği ve açısını ayarlayabilrsiniz.

ELLERİNİZİ SERBEST BIRAKIN: Bu telefon tutucu, telefonunuzu veya tabletinizi desteklemek için ideal olabilir, yemek pişirirken, okurken, yemek yerken, oyun oynarken, video konferans yaparken, telefon standı iyi arkadaşınız olacaktır.

TAŞIMASI KOLAY: Katlanabilir ve taşınabilir Telefon tutucusu size günlük hayatın rahatlığını sunar, cep boyutundaki standı her zaman, her yerde kullanabilmenizi garanti eder. SADECE 1 CM KALINLIKTA! 

EVRENSEL UYUMLU: Geniş Cep Telefonu Yuvası 10,5 inç'e kadar tüm telefonlar ve tabletler için uygundur, kılıflarla bile her türlü akıllı telefonla uyumlu telefon standı

KAYDIRMAZ GÖVDE : Ayarlanabilir Cep Telefonu Standı, yüksek kaliteli sertleştirilmiş plastik ve kaymaz silikondan yapılmıştır, silikon, cihazınız için herhangi bir çizik ve kaymadan maksimum koruma sağlayacaktır.

KULLANICI DOSTU TASARIM: Bu standı kullanırken cihazlarınızı şarj etmeniz için ayrılmış bir şarj deliği vardır.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER