Transformacion Mirabili 16mm Çift Taraflı Pilates Yoga Egzersiz Mat Minder 716347

0 Adet var. Acele edin!


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki MAVİ-SİYAH Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR.

Materyal : EVA

Ölçüler : 1.80 MT Uzunluk X 60 CM Genişlik - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey yoga/pilates/spor uygulayıcıları için ideal, yoga, fitness ve genel yer egzersizi için yapılmış kalın bir unisex pilates matıdır.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : (16 mm - 1.6 cm) ÇİFT TARAFLI KAYMAZ YÜZEY


Pilates matında yapılan birçok hareket, omurganızın sırtınıza baskı uygulayan eklemler arasında hareket etmesini gerektirir, bu yüzden geleneksel/sıradan matlarından daha kalındır (16 mm - 1.6 cm) Pilates'te daha kalın matlar, yan yatma, yüzüstü (göbek) tabanlı hareketler ve ayakta durma tabanlı hareketler için destek sağlar. Ayrıca, minder benzeri bir yüzeyde durmak, vücudu stabilize etmek için daha fazla ayak kasını zorlar ve bu da genel olarak daha fazla kası harekete geçirir.

ZİHNİNİZİ DENGELEYİN: Zemin hareketleri yaparken vücudunuza daha fazla destek sağlamak için tasarlanan Mirabili birinci sınıf Pilates Matları ile konsantrasyonunuzu dengeleyin. Dengeli kalınlık ve yumuşaklık sağlayarak, hareketlerinizde stabilite sağlayarak ve diz ve dirseklerinizde morlukları önleyerek size doğru konforu sağlar. Doku, bir yoga matının nasıl hissettiğini gerçekten etkiler. Yüksek yoğunluk, mükemmel dayanıklılık, yastıklama etkisi, kayma ve yırtılma direnci özelliklerine sahiptir. Kokusuz, yumuşak, cilt dostu ve hafif bir mat olarak günlük antrenmanlarınız için mükemmeldir.

ÇİFT TARAFLI KAYMAZ YÜZEY: Bu standart ölçü 180 cm x 60 cm - 16 mm kalınlığındaki mat, yırtılmayan dayanıklı, temiz EVA malzemeden yapılmıştır ve optimum tutuş ve esneklik için bir waffle dokuma desenine sahiptir. her iki tarafta yükseltilmiş, kaymaz dokulu yüzeylere sahiptir. Dalgalı taraf, zeminde mükemmel tutuş sağlar ve egzersiz sırasında matınızı sabit tutar. Özel su geçirmez dokulu yüzey, terlediğinizde ellerinizin ve ayaklarınızın kaymasını engeller. Minderimiz antrenmanlar sırasında yaralanma riskini azaltır ve tüm seans boyunca sizi güvende ve rahat tutar.

HASSAS HAREKETLER: Seyahat için kolayca yuvarlanarak en çok ihtiyacınız olduğunda merkezlemenizi sağlayan, ev veya stüdyo kullanımı için mükemmel olan bu kaliteli mat ile biraz daha kolay nefes alın.
 
KULLANIM VE BAKIM: Çoğu toksik olmayan EVA malzemede olduğu gibi, her kullanımdan sonra yumuşak sabun ve su ile silerken oluşabilecek kokuları gidermek için kullanımdan 2-3 gün önce matınızı açın ve havalandırın.
 
ULTIMATE TUTUŞ: Kaymaz Yoga Matımız, kaymayı önleyici yapısı nedeniyle yüzeyde güçlü tutuşunuzu korumanızı sağlar. Yıllarca kullanımınıza dayanabilecek EVA’dan yapılmış çift katlı yoga/pilates matıdır. Mermer, ahşap ve karo zeminlerde kayma yapmaz.
 
HAFİF VE TAŞINABİLİR: Sadece 700 Gram taşıma askısı ile yanınızda gezdirin. Bugün kadın ve erkek yoga matlarımız parklarda, spor salonunda, plajda ve pratik yapabileceğiniz her yerde kullanılmaktadır. taşıma kayışları olan ultra hafif bir mattır. Kolayca taşıyabilir, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde egzersiz seansınıza başlayabilirsiniz!


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.