Transformacion Profesyonel Z-Zacj Ergonomik Topuk Rendesi 716329

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 38,11 TL 12 Adette: 36 TL

23 Adet var. Acele edin!
TL84,95
TL42,35
%50 İndirimliÖzellikler :

Renk : Plastik tutamak renkleri stok durumuna göre SİYAH-MAVİ-SARI renk gönderilebilir.

Materyal : Paslanmaz Çelik

Ölçüler : 6 x 6 cm paslanmaz çelik törpü bölümü - Toplam uzunluk 22 cm- Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sadece bir ayak törpüsü değil hem de Nasır Sökücü !

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 6 x 6 cm extra large genişlikte paslanmaz çelik rende bölümü


SAĞLIKLI VE MUTLU AYAKLAR - Ayak törpüsü geniş 6 X 6 cm yüzey alanına ve ergonomik ayak uyumuna sahip olduğundan, ayaklarınızı uzatabilir ve ayak bileğinizi zorlamadan kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Birkaç geçişten sonra inanılmaz bir pürüzsüzlük elde edeceksiniz. Nasırı, çatlamış cildi ve ölü cildi kolayca çıkarmanıza yardımcı olabilecek dalgalı desen yüzeyi ile tasarlanmıştır. Mükemmel boyut, İnsan estetiğine göre tasarlanmıştır. Hem BÜYÜK ayak törpüsü hem de güçlü bir plastik sapa sahiptir. Özellikle Extra Large ayak törpüsü, kullanım sırasında sizin için daha uygun olan ergonomik kaymaz bir tutamağa sahiptir.

YÜKSEK KALİTE CERRAHİ SINIF PASLANMAZ ÇELİK - Pedikür aletimiz, süper keskin olduğu ve sterilize edilip sterilize edilebileceği anlamına gelen cerrahi kalitede paslanmaz çelik bir yüzeye sahiptir. Nazikçe kullanın çünkü kurumuş nasır katmanlarını ve çatlamış topukları tıraş etmenize yardımcı olur, ayaklarınız şarkı söylemek ve dans etmek isteyecek, ayaklarınızın her zamankinden daha iyi görünmesini ve hissetmesini sağlayacak!

AYAKLARINIZI DAHA GENÇ VE DÜZGÜN HİSSEDİN - Ponza taşından, törpüden daha iyi. Diğer ayak törpüsündeki sorun keskin değil veya sadece kuruyken çalışıyor. Nasır sökücümüz bu sorunu çözüyor! Çünkü pedikür aletimiz hem ıslak hem de kuru ayaklarda kullanılabilir, bu da duşta veya banyo yaparken ölü cildi çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

BİR DAHA ASLA KURU ÇATLAK TOPUKLARA SAHİP OLMAYIN - Ayaklar için nasır sökücümüz, 6 X 6 CM profesyonel ayak törpüsüne sahip bir pedikür ayak törpüsünden isteyebileceğiniz her şeye sahiptir, tam boyutlu ve inanılmaz derecede hafiftir. Salon kalitesinde sonuçlar elde edin ve evinizin rahatlığında inanılmaz derecede pürüzsüz ve ipeksi ayaklar için alabileceğiniz en iyi sonuçları aldığınızı hayal edin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.