Transformacion Rituel Hücre Yenileyici Nemlendirici Canlandırıcı Maske 716171  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Spesifikasyonlar :

Ne alacaksınız ? : 1 ADET  

Kim demiş kaliteli cilt bakımı küçük bir servete mal olur diye? 3 Boyutlu Hücre Yenileyici ve Canlandırıcı Yüz Maskesi yüzünüzün ihtiyaç duyduğu aydınlanma, canlanma ve nemi bir servete mal olmadan sağlıyor. Yüzünüzün hatlarına birebir oturan Hücre Yenileyici ve Canlandırıcı Yüz Maskesi, normal maskelerin ulaşamadığı yüzdeki çizgiler, boyun ve çene altı gibi bölgeleri de rahatlıkla kapsar. Ek olarak , içerdiği Arbutin ve E vitamini ile de gözle görülür aydınlanma ve nem sağlar. Düzenli kullanıldığı taktirde daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza da yardımcı olur.

Arbutin nedir? Arbutin özellikle güneşin etkisi ile ciltte gerçekleşen hasar, yaralanma ve lekelerin ilerlemesini engeller. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etkendir. E Vitaminin faydası nedir? E vitamini cilt hücrelerini yeniler, cildi güneşten korur ve genç kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda nem tutma kabiliyetini arttırır. Antioksidan olması sayesinde yaşlanma karşıtı olarak bilinmektedir.

ÇOK KOLAY KULLANIM : 1. Yüzünüzü ve boyun bölgenizi güzelce yıkayarak kurulayın.
2. Maske ambalajını açın, çıkardığınız maskeyi yüzünüze yayarak yerleştirin. Belirebilecek hava kabarcıklarını parmak yardımı ile düzleştirin.
3. 15-20 dakika bekledikten sonra kenarlardan tutarak yavaşça çıkarın. Maskeden kalan esansı yumuşak hareketlerle cildinize yedirin.

DİKKAT EDİN :1. Lekeli, sivilceli, tahriş olmuş ve güneş yanığı bulunan ciltlere uygulamayın.
2. Kullanım sonrasında cildinizde kızarma, batma, kabarma vb. semptomlar oluşursa, kullanmayı bırakarak cilt doktorunuza danışın.
3. Gözlerden uzak tutun. Gözle teması halinde bol su ile yıkayın.
4. Sargı ve bantlara karşı hassasiyeti olan ciltlerde kullanmayın.
5. 3D yüz maskesini direkt güneş ya da sıcak/soğuk havaya maruz bırakmayın.
6. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
7. Kurumayı engellemek için paketi açtıktan sonra vakit kaybetmeden maskenizi uygulayın.