Transformacion Ritüel Sporcu ve Gece Nefes Alma Yardımcı Bantlar 716292

TL41,16
TL18,75
%54 İndirimliÖzellikler :

Ne alacaksınız ? : 10 ADET Burun bantı

Ölçüler : 6 x 2,5 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sporcular, Yoga yapanlar, gece nefes almakta zorluk çeken bayan ve erkekler için idealdir. 

ATLETİK PERFORMANSI İYİLEŞTİRİR - İyileştirilmiş nefes alma, artan fiziksel dayanıklılık gibi fizyolojik faydalara neden olabilir. Başlamadan 30 dakika önce şeridi uygulayın ve siz terledikçe daha iyi yapışacaktır. Her pakette 10 adet 6 x 2,5 cm burun bandı bulunur.

DAHA FAZLA DAYANIKLILIK İÇİN ANINDA ÇALIŞIR - Oksijen alımınızı artırarak genel performansı artırmaya yardımcı olur. Sporcular ve forma girmek isteyen herkes için idealdir. Daha da iyi nefes almanıza yardımcı olmak için bu şeritler, normal burun şeritlerinden %50 daha güçlü kaldırma özelliğine sahiptir. Egzersizler sırasında burun geçişlerinizden daha iyi nefes almanızı sağlar.

BURUN TIKANIKLIĞINI AZALTIR . Uykuda veya egzersiz sırasında sıklıkla oluşan tıkanıklığın azalmasına yardımcı olur. Bu, kan dolaşımınızdaki oksijen miktarını artırarak antrenmanlardan veya antrenmanlardan daha hızlı iyileşmenizi sağlar. Ayrıca nefes alma güçlüklerinden kaynaklanan ağız kuruluğu hissini azaltmaya da yardımcı olabilir. Bu burun bandı, hava geçiş yollarınızı açık tutarak, atletik performansınızı artırmanıza yardımcı olan fiziksel aktivite sırasında da burun tıkanıklığı tedavisi için idealdir.

HORLAMAYI AZALTIR - Burundan nefes almayı güçlendirerek veya iyileştirerek horlamayı azaltabilir, bu da geceleri uyumayı kolaylaştırır.

GÜVENLİ VE KULLANIMI KOLAY - Bu burun bantları gece, gün boyunca veya egzersiz yaparken takılabilir. Bu yapışkan şeritler burnunuza kolayca oturur ve nazikçe yerinde kalır. Kendinizi daha iyi hissettiğinizde, burnunuzda herhangi bir yapışkan kalıntı bırakmadan çıkarmanız yeterlidir. Kullanmak için: 1. Cildi temizleyin. 2. Burun şeridini burun köprüsü üzerinde ortalayın. 3. 30 saniye basılı tutun.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER