Transformacion Rodeo Çift Taraflı Pedikür Törpüsü ve Fırçası Twin Set 716034

TL69,83
TL32,71
%53 İndirimliSpesifikasyonlar : 50 Grit / kum, kalınlık etki derecesinde gönderilir. Bu değer 50-75 ve 100 Grit değeleri içeren törpülerdeki daha az sert törpü modelidir.

Renk : Resimdeki SİYAH Renk birebir gönderilir.

Ölçüler : TOPLAM 23 X 55 CM - Törpü fırça bölgesi  11 x 5 cm  - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

Cinsiyet : Unisex

NOT : Manuel ölçüm nedeniyle MM fark, ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Sizin/kişisel kullanım yanısıra Tırnak salonları, güzellik salonları, manikür salonları ve eğitim merkezleri için pratik araçlardır; .

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Yumuşak kıllardan yapılmış, ayak törpüsü fırça ayağınızı pürüzsüz hale getirmek için tasarlanmıştır. Ayaklarınıza bakmanın keyfini çıkarmanıza izin verin.
Ayak ovma fırçası hemen hemen tüm cilt tipleri için uygundur ve dirsek, el ve ayak üzerinde iyi çalışır.
Ayaklarınızı güvenle gösterin: Ayaklarınızı yumuşatmak ve güzelleştirmek, güzel ayak bileğinizi ve ayaklarınızı sandalet ve terliklerle gösterebilirsiniz.
Çift taraflı tasarım: Yumuşak kıllar ölü deri parçacıklarını kolayca fırçalayarak ayak bakımı için ideal bir araçtır

Bu ayak fırçası, ayaklarınızı nazikçe temizleyebilir ve masaj yapabilir, ölü cildi yumuşatabilir, ardından tabanınızdaki ölü cildi pul pul dökebilir.
Ayak yorgunluğunu giderin
Yorgun ayaklara masaj yapar ve rahatlatır. Her zaman parmak arası terlik veya yüksek topuklu ayakkabılar kullanıyorsanız, ayak fırçası ayak kaslarını gevşetebilir,

Pedikür Törpüsü su geçirmezdir, ölü deriyi temizleme etkisini artırır.

.Sert çatlamış cildi çıkarmak için, yumuşak ve pürüzsüz hale getirmek için tasarlanmıştır. Sağlıklı cildi kesmeden nasırları ve ölü deriyi daha hızlı yok eder. Size daha yumuşak ayakları geri verir
Her türlü ayak, erkek veya kadın için uygundur
Hafif ve kullanışlı: Seyahat ederken, hafif ve yer kaplamayan bir sırt çantası veya el çantasına konabilir.
Cildinizin ipeksi yumuşaklığını korumak için törpüledikten sonra ayaklarınıza krem, ayak balsamı veya ayak yağı ile masaj yapın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER