Transformacion ULUSLARARASI ALL-IN-ONE ADAPTÖR EVRENSEL PRİZ 560017

TL85,83
TL58,17
%32 İndirimli


ONE STEP


ULUSLARARASI ALL-IN-ONE

ADAPTÖR EVRENSEL PRİZ

 

Açıklama:  

 

Bu evrensel adaptör 4 uluslararası adaptörleri ile kompakt tek parça birimidir ve bir çocuk koruma güvenlik deklanşör, güç gösterge ışığı ve regülatöre sağlar. oturuş Bu öğe dünyada Avrupa / UK / ABD / Çin / Japonya / Avustralya / İspanya'da fişler ve hemen hemen her ülke.

 

Nasıl kullanılır:

 

Için 1.  AVRUPA, sadece ortada fişini çekin.  Kullandıktan sonra, sadece geri çukura fişi itin.  

 

Birleşik Krallık / İSPANYA 2. "AÇ" konumuna düğmesine basın. fiş, çıldırmak beyaz plastik pimi çekin ve ardından "LOCK" konumuna düğmeye itecektir. Kullandıktan sonra, "AÇ" pozisyonunda düğmesine basın ve sonra tekrar "LOCK" konumuna düğmeye beklemeye prize geri itin.

 

3.For ABD / Janpan / ÇİN / AUST / TAYLAND, "AÇ" pozisyonuna düğmesine basın. Fiş sonra istediğiniz açıya fişi dönebilen, dışarı çevirin ve "LOCK" konumuna düğmeye itecektir. Kullandıktan sonra, "AÇ" konumuna düğmesine basın ve deliğe fişi geri itin ve "LOCK" konumuna geri düğmesine basın.

 

4. mevcut herhangi bir elektrik prizine bu takın ve daha sonra evrensel adaptöre bağlayabilir. gösterge ışığı kırmızı gösteriyorsa, evrensel adaptör çalıştığını gösterir.

 

Uygulamalar: 

 

Fişler ve prizler arasında dönüşüm, farklı ulusal standartlar kullanılmaktadır. yurt dışına seyahat için geçerlidir, kamu, iş, küçük ev aletleri, kişisel iletişim cihazları, fotoğraf ve video ekipmanı, dizüstü bilgisayarlar ve diğer küçük ev aletleri taşır.

 

Rekabet avantajı:

 

1.  hafif, kompakt ve güçlü Patentli tasarım, entegre uluslu standart.

 

2. Çocuk koruma güvenlik koruma kapıları, led güç, kilitleme cihazları, yüksek kaliteli malzemeler, güvenli ve güvenilir bir tasarım.

 

3. Bir kilitleme cihazı streç tarafından kontrol uluslu standartları faaliyetleri, genel olarak, Avrupa, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Avustralya, İspanya ve diğer ülkeler için, yanı sıra standartlara 100'den fazla ülkede aynı dünya ile.

 

Uyarı:

 

1. Ellerinizi evrensel adaptör kullanmadan önce kuru olduğundan emin olun.

 

2. Çocukların bu away tutun.

 

3. Bu birim gerilim dönüştürmek DEĞİLDİR. Kullanmak istediğiniz elektrik prizi cihazınıza zarar görmemesi için adaptör kullanmadan önce cihazınızı çalıştırmak için uygun voltaj olduğundan emin olun.

 

Ürünü kullanırken 4. seferde birden fazla fiş connet etmeyin.

 BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER