Transformacion Wasserstein 500 ml Boş Sprey Şişe 716246

TL24,95
TL11,95
%52 İndirimliSpesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki  Mavi-Transparan Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : Pet 

Adet : 1

Kapasite : 500 ml

Oksidasyonu önleyin: Işığa duyarlı ürünleri korumak için mükemmeldir  (kırmızı-yeşil,mavi gibi renkler gönderilri) , esansiyel yağlar, organik güzellik karışımları ve bitkisel sıvılar, şişeleri karanlık bir dolapta saklamanıza gerek kalmadan ürünlerinizin daha uzun süre taze ve etkili kalacağı konusunda size gönül rahatlığı sunar. Sıvıların güvenli bir şekilde saklanması ve oksidasyona karşı koruma için hava geçirmez siyah kapaklar dahildir.

En Kaliteli Sprey Başlığı: Tamamen özelleştirilebilir sprey seçenekleri, sprey şişesini gerçekten kalabalıktan ayırır. İnce sis, akış ve aradaki her şey için ayarlayın. Bitkiler, saçlar ve ev yapımı temizlik ürünleri için ince sis sprey şişemizi kullanın.

Çevreyi Korumaya Yardımcı Olmanın Harika Bir Yolu : bu güzel çok amaçlı plastik sprey şişeleri hem yeniden doldurulabilir hem de geri dönüştürülebilir olup, evdeki plastik tüketiminizi azaltmanıza ve genel çevresel zararı azaltmanıza yardımcı olur. Bu yeniden kullanılabilir satın alma, evinizde ve işyerinizde birçok eşdeğer tek kullanımlık plastik şişenin yerini alabilir.


İnsan vücudu tasarımı: Elinize sığar ancak yeterince büyüktür, böylece tekrar doldurmanıza gerek kalmaz Harika görünür ve güvenilir bir sıkma tetikli püskürtücü ile sağlamdır.

Evinizin Çevresinde Çoklu Kullanımlar : Bu şişelerin kullanımları sonsuzdur, burada ortak kullanımları için sadece birkaç öneri: uçucu yağlar, güzellik temelleri, aromaterapi, sanat ve el sanatları, ev yapımı organik yağ güzellik ve cilt bakım ürünleri, kuaförlük, cilt için uçucu yağların depolanması, saksı bitkilerinin ve çiçeklerinin sulanması ve buğulanması, toksik olmayan veya organik oda spreylerinin saklanması ve ütü için çamaşırların püskürtülmesi.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.BU ÜRÜNLE EN ÇOK ALINAN ÜRÜNLER


BU ÜRÜNLERİ BİRLİKTE ALDILAR


BU ÜRÜNLERE DE BAKTILAR


SON 7 GÜNDE FİYATI DÜŞENLER