Transformacion Zava Göğüs Kalça Omuz Bacak 8 Noktada Kullanım Direnç Lastiği 716187

6 Adet Alırsan Birim Fiyatı: 19,72 TL 12 Adette: 18,63 TL

1 Adet var. Acele edin!
TL55,38
TL21,91
%60 İndirimliSpesifikasyonlar :

Materyal : Lateks Kauçuk

Cinsiyet : Unisex 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 8 şeklinde tasarımm, vücudunuzda 8 bölgede mükemmel etki yaratacaktır 

Dirençli yoga ekipmanı, on binlerce kez yüksek çekme mukavemeti, dayanıklılık ve çekme testi ile kalın ve cesur doğal lateks halat kullanır.

Birinci sınıf lateks malzemeden üretilen egzersiz bantları çevre dostudur, toksik değildir ve uzun ömürlü dayanıklılık, esneklik ve yumuşaklık hissi verir.
Egzersiz öncesi yaralanma riskini azaltın ve egzersiz sonrası egzersiz sonrası ağrıları giderin. Stresi azaltın ve eklem esnekliğini ve hareketliliğini artırın.
Direnç bantları ile yapılan antrenmanlar sadece rehabilitasyona yönelik egzersizler, yağ kaybı, kas yapımına yardımcı olur.
Bu direnç lastiğiı hafiftir ve taşıması kolaydır. Basit yapısı ile çekme bandı ofise, spor salonuna götürülebilir veya kamp yaparken veya seyahat ederken taşınabilir. Bu, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde egzersiz yapmanızı sağlar.

UZUN ÖMÜRLÜ ANTRENMAN BANTLARI İLE YUMUŞAK KOL TASARIMI : Bu Fitness bantları, kaymaz, dayanıklı çevre dostu malzemeden yapılmış yumuşak Tutma Kolları ile uygun kullanım için fazla esnek hale gelir.. Üstün kaliteli en iyi alet, daha fazla rahatlık sağlar, ayrıca onları kadınlar için egzersiz ekipmanı, germe, triseps ve pazı, toparlanma ve rehabilitasyon için ideal hale getirir.

SAYISIZ EGZERSİZ İÇİN MÜKEMMEL: 8 şekilli uzun direnç bandımız, Yoga, Pilates ve Fitness gibi sayısız ev egzersizi fizyoterapi ekipmanı için yan etkisi olmayan mükemmel bir fitnesstır ve vücudunuzun bacaklarını, sırtını veya kollarını dönüştürmenize izin verir. Direnç lastiğimizle gücünüzü artırın, kaslarınızı sıkılaştırın, kilo verin, hız ve dayanıklılık sağlayın, evde kullanım için Pilates ekipmanı olarak çalışın.

TAŞIMAK İÇİN DAHA UYGUN : Kadınlar / erkekler için ev jimnastik ekipmanları için streç bantlarımız portatiftir, taşıması daha kolaydır ve bir spor çantasına, bavula veya bir gece gezisine yerleştirilebilir ve her yere, spor salonuna veya spor salonuna seyahat etmek için mükemmel hale getirilebilir. evde egzersiz, spor bantları Her kas grubunu güçlendirmenize ve şekillendirmenize izin verir.
POZİTİF SAĞLIKLI YAŞAM ETKİLERİ GETİRİN : Yüksek dirençli bantı yukarı çekin, tüm büyük kas gruplarında gücünüzü ve hareket aralığınızı iyileştirir. Olumlu sağlık etkilerine yol açabilecek germe, direnç, esneklik egzersizleri için mükemmeldir. Bu evrensel fitness göğüs genişletici göğüs egzersiz ekipmanı ile gücünüzü, gücünüzü, ve esnekliğinizi geliştirebilirsiniz.

DURUŞ, DÜZELTME VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME : Günde on dakika ısrar edin, göğüs genişletme, germe ve kalça kaldırma gerçekleştirmek için 8 şekilli direnç bandını kullanın. Kapalı halka şekil 8 tasarımı, evde yatarken ve pratik yaparken uzun bacaklı ve şeftali kalçalı olma ihtiyacını karşılar.

ÇOK YÖNLÜ EGZERSİZ BANTI Direnç bandı, etkili bir kuvvet antrenmanı sunar. Kollarınızı, sırtınızı, omuzlarınızı, bacaklarınızı ve poponuzu, vücut germe, direnç eğitimi, yoga ve yırtık bağları veya kasları güçlendirmeye yardımcı hareketlilik bandı ile aynı anda çalıştırın. Fitness bantları çoğu kas rehabilitasyonu için bile kullanılır ve genellikle sizi desteklemek için bir ortağa ihtiyaç duymaz.

SIKICIYI HEYECANA DÖNÜŞTÜRÜN : Yeni Çevre Dostu halka bantlarınızla rutininizi renklendirin. Her fitness seviyesi için Dayanıklı Tasarım, yüksek veya düşük hızlı antrenmanlara izin vererek en iyi egzersiz kaldırma ve esneme faydalarını sağlar. Bacaklar, kalçalar, omuz, kalçalar ve kollar için rahat elastik Streç Bantlar, Sağlığın tüm yönlerini geliştirir.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.